Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Septiņi — tā ir katastrofa

Sveiks, PUFFiņ?! Man ir liela problēma — visi mani apsmej, jo man patīk mācīties. Es nesaprotu, kā var nesaprast matemātiku! Tā taču ir tik elementāra! Citi mani vienaudži priecājas par 7, bet man septiņi ir katastrofa!

Vienreiz es saņēmu 6 angļu valodā un pēc šā nepatīkamā notikuma sāku apmeklēt privātstundas. (Pašlaik mana vidējā atzīme angļu valodā ir virs 8.) Es ļoti cenšos mācīties, lai tiktu labā augstskolā un nodrošinātu sev labi apmaksātu darbavietu.

Vienreiz viens zēns (kuru es dievinu) pateica, ka es esmu resna zubre, un kopš tā laika es sāku badoties un tagad izskatos kā dēlis… Un kopš tā atgadījuma es sapratu, ka mācības ir svarīgākas par zēniem! Citām meitenēm es iesaku neuztraukties tik daudz par sirdslietām un uzkrāt zināšanas trauksmainajam augstskolas laikam.

Apdomīgā
P.S. Man nav draugu, jo es starpbrīžos pildu mājasdarbus.

Atbild Inga:

Tas ir apsveicami, ka tev ir centība mācīties un mācības padodas, taču, piedod, man šķiet, ka tu mācību ziņā šauj pār strīpu. Jā, skola ir svarīga, bet būt bez draugiem… Iedomājies, tev pat nav neviena, ar ko pārrunāt savas bēdas par dabūtu sešnieku! Starp citu, šaubos, vai ar tādu nostāju — kā var nesaprast matemātiku? — vispār var tikt pie draugiem.

Tev ir jāsaprot, ka visi cilvēki nav vienādi. Vieniem labāk padodas matemātika, citiem — valodas, bet vēl kādam vienlīdz labi sokas gandrīz visos priekšmetos. Tā nu dabā tas ir iekārtots. Diezgan traki arī tas, ka septiņi tev ir katastrofa, — tā tu sevi tikai moki. Savā ziņā tevi var saukt par darbaholiķi — pastāv tikai mācības, bet nekam citam nav laika (un ja vēlāk tev pastāvēs tikai darbs?). Uzdod sev jautājumu — vai tāds cilvēks ir laimīgs?