Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā atklāj dokumentu viltošanas tipogrāfijas

Nedēļas sākumā Drošības policija Rīgā atklājusi divas tipogrāfijas, kurās viltoti dažādi dokumenti, arī, iespējams, automašīnu tehniskās pases, diplomi un ceļojumu čeki. Tā aģentūru LETA informēja Drošības policijas priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa.

Aizdomās par dokumentu viltošanu policija aizturējusi trīs personas un veikusi sešas kratīšanas aizturēto dzīvesvietās, kādā transporta pārvadājumu firmā, divās tipogrāfijās, no kurām viena darbojās nelikumīgi. Tipogrāfijas vairāk specializējās drukāt kravu pavaddokumentus un kravas izcelsmi apliecinošus dokumentus.

Kratīšanā atrasti kravas izcelsmes dokumenti ar viltojuma pazīmēm, kā arī automašīnu tehnisko pasu, dažādu diplomu, apliecību un ceļojumu čeku sagataves, zīmogi un to sagataves, arī valsts iestāžu un atsevišķu ministriju ģerboņu zīmogi un Krievijas dažādu dokumentu sagataves.

Ierosināta krimināllieta par dokumentu viltošanu personu grupā pēc Krimināllikuma 275. panta 2. daļas.