Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dzelzs Ārnijs tur aizdomās Silvestru Stalloni

ASV Kalifornijas štata gubernators Arnolds Švarcenegers joprojām tur aizdomās savu bijušo konkurentu Silvestru Stalloni. Abu aktieru nesaskaņas sākās pagājušā gadsimta 80. gados, kad abi cīnījās par galveno lomu filmā «Terminators». Toreiz Stallone centās sagraut Dzelzs Ārnija reputāciju, parādot viņu kā nacistu atbalstītāju - tā vēsta tikko izdota grāmata.

Abi Holivudas aktieri tiešām bija lielākie ienaidnieki 1988. gadā, jo Švarcenegers sāka mīlas intrigu ar Stallones bijušo sievu Bridžitu Nīlsenu un apsūdzēja «Rokija» aktieri, ka tas algo reklāmas aģentus, lai glābtu aktiera tēlu.

Jaunajā grāmatā «The Life Of Arnold Schwarzenegger» rakstnieks Lorens Limers apgalvo, ka Stallone centies atriebties: viņš britu žurnālistei Vendijai Lī stāstījis, ka Švarcenegera tēvs piedalījies holokaustā, bet pats Arnolds ir slepens Hitlera piekritējs. Lī apgalvoja, ka Stallone samaksājis piespriesto sodu un palīdzējis viņai beigt tiesāšanos ar austriešu aktieri, kas apsūdzēja žurnālisti, jo viņa sarakstīja grāmatu, iekļaujot tajā Stallones citātus.

Kaut arī Stallone uzstāj, ka nekad nav palīdzējis Vendijai Lī rakstīt grāmatu, Limers apgalvo, ka Švarcenegers «negribīgi» apstiprinājis, ka viņš joprojām uzskata, ka Stallone darījis visu, lai nomelnotu viņu par nacistu piekritēju, ? ziņo Ņujorkas laikraksts «Daily News». Abi aktieri izlīguši un viņu starpā vairs nav nekādu nesaskaņu.