Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tikai sekss vai sekss un jūtas?

Mūžīgie jautājumi: kas ir labāk — pliks sekss vai sekss ar jūtam? Perfekta tehnika vai dziļa tuvība? Vai sekss ir tikai sekss vai nozīmē arī attiecības? Interesanti, ko šodien par to stāsta «Martas» Odeta… 

«Seksā man patīk rotaļāties, un tikpat viegli es varu teikt, ka man patīk sevi pasniegt kā dāvanu.

«Visforšākā ir otrā reize,» man klāsta paziņa, kuru meiteņu bariņā dažkārt mē­dzam dēvēt par Vingrotāju — sportiskās un seksuālās aktivitātes dēļ. Piebildīšu, ka Vingrotājai nav pastāvīgā partnera, viņa ari nav bijusi precējusies.

«Es to vienkār­ši nepaspēju, tie puiši man pagūst apnikt, pirms nolemjam iebraukt tā saucamajā laulības ostā!» — tā viņa. «Tik traki jau nav,» es cen­šos iebilst, «ar Artūru tu nodzīvoji kopā vairāk nekā gadu.» «Jā, bet tas bija tik gar­laicīgi! Man viņa vienkārši bija žēl, viņš uz mani skatījās tādām baseta* acīm, ka nevarēju saņemties aiziet,» viņa stāsta it kā taisnojoties.

Vingrotāja patiesi ir glīta, ļoti kopta jauna sieviete, kura vismaz trīs vakarus nedēļā pavada sporta klubā — nav brī­nums, ka vīriešu skati uz ielas burtiski pielīp viņas augumam. Taču man dažkārt šķiet, ka pret vīriešiem Vingrotāja attiecas gluži tāpat kā pret trenažieriem, mainot viņus ar tādu pat nesātību, kā izmēģina katru jaunu sporta rīku nākamajā sporta klubā, uz kuru viņu atvilina reklāma vai paziņu ieteikumi.

«Kas tad tajā otrajā reizē tik īpašs?» turpinu tincināt. Vingrotāja stāsta, ka vi­ņai patīkot tikai sportiski un spēcīgi pui­ši, kurus viņa nolūkojot pati un ar ku­riem aktīvi ejot uz kontaktu.

Pirmajā rei­zē viss notiekot «briesmīgi ātri», drēbes lidojot pa gaisu, taču otrajā reizē vairs nav tās steigas, bet «vēl ir arī interesanti». Mēģinu noskaidrot, kurā brīdī un kāpēc pirms neilga laika tik iekārotais puisis sāk garlaikot. «Nu ko viņš var man jaunu pa­rādīt, ko es jau nezinu un nemāku? Da neko! Viens un tas pats!» nežēlīgi vien­kārši argumentē Vingrotāja.

Neesmu runājusi ar Vingrotāju par to, vai šāda attiecību forma viņu apmierina. Katrā ziņā neapmierināta viņa neizskatās. Es tikai izmantoju šo stāstu kā ilustrāciju. Jo man reizumis skauž šis vieglums un spēja rotaļāties, prasme neuztvert seksu kā apstiprinājumu, ka mums abiem kaut kas ir — nu, sauksim tās par attiecībām.

Es spēju tā pa īstam atraisīties tikai ar stabilu partneri, tikai tad, kad abi droši varam ne­lietot prezervatīvu, jo esam pārliecināti, ka nenodarīsim viens otram pāri. Un ar otro reizi man noteikti ir par maz!

(* Basets — suņu šķirne ar uz leju noļukušiem ārējiem acu kaktiņiem, kas tiem piešķir it kā žēlu un lūdzošu skatienu.)