Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mainu orgasmu pret mīļumu!

Ar puisi, par kuru vēlos pastāstīt, mēs kopā pavadījām vienu skaistu vasaru, varu pat teikt, ka jutos laimīga.

Pirmā reize mums nesanāca vispār, jo viņam no sa­traukuma vienkārši nekas nenotika. Viņš jutās izmisis. Visu nakti nogulējām apskā­vušies, mazliet bīstoties, ka neveiksme varētu atkārtoties.

Patiesībā pēc tādas nestāvēšanas izbīlis ir diezgan pamatīgs — man šķita, ka esmu neveikla muļķe, viņš, kā vēlāk izrādījās, glorificēja šo vienu reizi par impotenci uz mūžu! Tikai gaismai svīstot, mēģinājām vēlreiz. Protams, mums viss izdevās. Līdz brīdim, kad viņš pašā kulmi­nācijas brīdī man pajautāja: «Vai es drīkstu laist iekšā?» «Jā,» es atbildēju, taču man šis akts tai brīdī jau bija beidzies.

Droši vien, ka šīs fineses bija jānoskaidro pirms tam. Iespējams, ar citiem vārdiem. Jo puisis sa­vā izpratnē patiešām rūpējās par mani. Šis ir mans stāsts par otro reizi, kurā mēs abi vēl tikai mācījāmies būt kopā.

Ar šo puisi es nekad nesasniedzu or­gasmu. Bet viņš bija pilnīgi nepārspējams pēc tam. Tas bija kaut kas fantastisks! Es biju ar mieru pārgulēt ar viņu jebkurā brīdī, jo zināju, ka pēc tam viņš raudzī­sies uz mani mīlas pilnām acīm, glāstīs un apmīļos katru mana ķermeņa daļiņu.

Šīs attiecības deva man pieredzi, ka dzī­šanās pēc orgasma ir viena viltīga padarī­šana, jo — reizumis attiecības var būt pilnvērtīgas bez tādiem sarežģītiem vin­grojumiem, kuru mērķis ir dzīties pēc šīs seksa ikonas par katru cenu.