Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Diezgan ticams viltojums gultā

Varbūt šodien parunāsim par nesaprašanos un izpatikšanu gultā?

Līdzīgi vairāku­mam sieviešu, es daudz labāk jūtos gultā kopā ar sievieti, ar kuru man ir spēcīgs emocionāls kontakts un intimitātes sajū­ta. Nu — tā, kad ar partneri varu būt es pats, neko neuzspēlējot.

Reiz, kad kāds draugs mani uzaicināja pievienoties gultā viņam un viņa draudzenei, es tam nebiju emo­cionāli gatavs par visiem simt procen­tiem, tāpēc arī fiziskā atdeve bija apšau­bāma. Un tas bija tas pats intimitātes trū­kums.

To novēroju arī nākamajā mūsu tik­šanās reizē. Pēc ārkārtīgi aizņemtas dar­ba nedēļas pie manis mājās ieradās draugs ar savu meiteni. Gaisā virmoja kaut kas nenotverami seksuāls. Kādu brī­di mēs kavējām laiku sarunās, trijatā malkojot rumu ar ananasu sulu, tad izlēmu ieiet dušā. Kad atgriezos istabā, manām acīm pavērās uzbudinoša aina — nenotverami seksuālā gaisotne jau bija pārvēr­tusies taustāmi burvīgā divu ķermeņu ritmā. Vēroju abu augumu saspēli, tomēr sākumā man bija grūtības tajā atrast savu vietu.

Rotaļās gultā, manuprāt, nepiecie­šams zināms intīms kontakts — un vi­ņiem tas bija, abi zināja, kas patīk partnerim un kas jādara pašam, lai tas patiktu otram. Mana kopīgā pieredze ar šo mei­teni aprobežojās ar ne pārāk veiksmīgo pirmo tikšanos — nu, par kādu emocio­nālo saikni te var būt runa?

Tāpat kā pirmajā reizē, mani nepa­meta sajūta, ka esmu tikai skatītājs viņu abu piedzīvojumā. Taču uzreiz aptvēru vēl kādu ārkārtīgi būtisku patiesību — itin viss taču notiek tavā galvā. Un, kā zi­nāms, domāšana ir erekcijas lielākais ienaidnieks. Līdzko emocionāli savā galvā pārtraucu vērot notikumus no malas, iejutos situācijā un pats sāku aktīvi pieda­līties, problēmas pazuda kā nebijušas.

Es baudīju meiteni, viņa baudīja mūs — un viss notika…

Kas vispār ir intimitāte gultā? Tuva, silta draudzība, sociālo grožu un ierobe­žojumu neesamība, tuvība, tā sajūta, ka ar partneri esi tuvs un jūs saderat kopā. Ne­teiktu, ka tajā naktī sasniedzu ārkārtīgi augstu tuvības līmeni ar šo meiteni, taču uzskatāmi iemācījos, ka intimitātes sajū­tu iespējams viltot. Pietiekami ticami.

Mans draugs, lasot šīs rindas, pavīp­snāja: «Nu gan tu te dzejo par to savu in­timitāti. Kad toreiz ievilki gultā to meite­ni, kuru pazini apmēram trīs stundas, ne­kāds emocionālais kontakts nebija vaja­dzīgs, viss notika pats no sevis un, cik stāstīji, tīri labi.»

«Jā,» es piekrītu. «Tā bija burvīga mir­kļa iekāre.» Taču zinu, ka otrreiz ar to meiteni nonākt gultā vairs nekāroju. Bez intimitātes labas var izdoties vienas nakts attiecības, taču nākamajā līmenī bez sav­starpējas sapratnes un partnera vēlmju piepildīšanas nav ko meklēt.