Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Orgasms vai — vēzis?

Lai ko būtu apgalvojuši šādi un tādi gudrinieki: ka sieviete varot dzīvot arī bez orgasma utt… Neticiet viņiem.

Orgasma laikā asinis bagātinās ar estrogēniem. Ja sievietei nav bijusi kulminācija, uzbudinājuma dēļ iegurnī sakrājušās asinis kopā ar estrogēniem paliek, kur bijušas vairākas stundas. Šis apstāklis veicina vēža šūnu veidošanos.

Baisi? Tā nu daba ir iekārtojusi. Sievietes pienākums savas veselības vārdā tikt līdz orgasmam. Vīrieša pienākums ir palīdzēt un veicināt to.

  • Vai ir daudz tādu sieviešu, kas nekad neizjūt orgasmu?

Tādu, kurām vienmēr jāimitē seksuālais apmierinājums, ir apmēram 10–15 procenti. Orgasmu spēj izjust visas sievietes. Fizioloģiskas problēmas, kas traucētu gūt orgasmu, sastopamas reti un ir novēršamas. Pārsvarā anorgasmija sievietēm izriet no psiholoģiskiem blokiem. Seksologi vispirms cenšas atklāt, kādi motīvi sievietei traucē gūt baudu, tad mudina sievietes iemīlēt un iepazīt savu ķermeni.

  • Kāds labums no orgasma? 

Pateicoties orgasmam, trenējas sirds, stabilizējas asinsrite, paaugstinās organisma vispārējais tonuss. Tās sievietes, kam ir regulārs orgasms, izskatās daudz labāk par tām, kurām tā nav. Kāpēc?

Tāpēc, ka orgasms veicina baudas hormona serotonīna veidošanos, kas savukārt labvēlīgi ietekmē psihi, mazina stresu un vienkārši vieš iekšēju harmoniju. Daži seksterapeiti savām pacientēm iesaka masturbēt, lai palīdzētu tikt vaļā no bezmiega. Regulāri orgasmi atvieglo menstruāciju sāpes un migrēnu.

Rīt — ar par vīriešu orgasmiem.