Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kāpēc simulējam orgasmu?

Kādi ir vingrinājumi, kas palīdz pastiprināt orgastiskās sajūtas?

Pagājušā gadsimta 50. gados tika izstrādāta metodika, kas palīdz nostiprināt maksts muskuļus, kuri atbildīgi par orgasma spazmām. Tā pamatojas uz maksts gredzenveida muskuļu sasprindzināšanu un atslābināšanu. Te nu atkal jāsaka, ka šī metodika bija zināma jau sen pirms tās oficiālās izstrādes 50. gados. Šos vingrinājumus pazina kā grieķu hetēras, tā mogulu un Ķīnas imperatoru harēmu iemītnieces. Ēģiptiešu vēdera deja tāpat sevī ietver maksts muskuļu vingrinājumus.

Speciālisti iesaka sievietēm, kurām kārojas attīstīt un kāpināt savas orgastiskās sajūtas, aktīvi sportot vai vismaz katru vakaru skriet vai braukt ar divriteni. Pētījumi liecina, ka sportistēm orgasmi iestājas ātrāk un ir spēcīgāki.

Vai var orgasmu nesajust?

Izrādās daža laba izmanās orgasmu tomēr nesajust. Proti, viņu smadzenes nefiksē gūto baudu. Parasti tam par iemeslu ir jau iepriekš minētie psiholoģiskie bloki. Visbiežāk tās ir bailes par savu dzīvību. Izrādās, ir neliels procents sieviešu, kas baidās nomirt orgasma laikā.

Kāpēc sievietes simulē orgasmu?

Aptaujas liecina, ka sievietes pārsvarā simulē orgasmu trīs iemeslu pēc: jo ir nogurušas un negrib sarūgtināt partneri; tāpēc, ka nemāk pateikt vīrietim, kādu papildu stimulāciju vēlētos; vēlēdamās radīt par sevi labāku iespaidu.

Vai vīrieši var simulēt orgasmu?

Var un simulē. Tiesa, ievērojami retāk nekā sievietes, un tas viņiem tik vienkārši nemaz neizdodas. Izlikšanās iemesli ir tie paši, kas sievietēm.

«Čikāgas piecīši» reiz dziedāja dziesmiņu, kurā tika pausta vienkārša doma — sekss ir labs. Pārfrāzējot gribu teikt, ka orgasms ir labs un, ja mazāk saspringsim, mums nevajadzēs simulēt. Mums vienkārši atliks baudīt TO, ļaujoties sava ķermeņa impulsiem.