Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai viegli būt vīrietim? 2. Vakara turpinājums

Bet vakars vēl nav galā. Sāra nolemj pārbaudīt savas maskarādes ticamību. Viņa dodas uz vīriešu tualeti.

«Cerēju, ka «zēnu istabas» apmeklējums kaut mazliet cels manu vīrišķo pašapziņu. Stāvēju pie pisuāra, gaidot izdevību kādam nodemonstrēt savu septiņcollu locekli. Protams, pa īstam čurāt šādā pozā es nevarēju, taču biju ilgi trenējusies, lai ar zināmu eleganci nopurinātu «savu» rīku pirms iebāšanas atpakaļ biksēs.

Beidzot tualetē ienāca kāds vīrietis. Es nodemonstrēju savu «finālkustību» un gāju ārā, atgādinot sev, ka īstais vīrietis nedodas uz tualeti, lai grozītos spoguļa priekšā. Viss noritēja nevainojami — manam kaimiņam neradās ne mazākās aizdomas. Es pat paglaimoju sev, ka viņš paguva uzmest skaudīgu skatienu manam rīkam.»

Uz rīta pusi Sāra riskē ar beidzamo pārbaudījumu — ierodas bārā, kurā ir regulāra apmeklētāja. Un bārmenis, kas ir viņai labs paziņa, izbrīnā salecas par svešo vīrieti, kurš pēkšņi uzbāžas ar savu draudzību. Tātad pārtapšana ir izdevusies pilnīgi.

Bet kādus secinājumus rakstniece no visa tā guvusi?

«Kaut arī bija amizanti iejusties pretējā dzimuma ādā, es jutos laimīga, kad varēju beidzot doties mājās, palaist brīvībā krūtis un noņemt lieko apmatojumu.

Vīrieša loma man šķita pazemojoša. Es ne tikai izbaudīju tā sauktajam «stiprajam dzimumam» raksturīgo nedrošību un apmulsumu, bet piedzīvoju sliktāko, kas var atgadīties (un visai bieži atgadās) vīrietim: devos mājās viena un ar ļoti tukšu maku!

Meitenes, nezūdieties par savu likteni! Mūsu rokās ir patiesā vara — seksuālā. Un tam, kas vēlas to apstrīdēt, es ieteiktu sameklēt kaut vienu sievieti, kas pēc bārā pavadīta vakara nāk mājās viena vai ir iztērējusi visu savu naudu!