Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dons maina izskatu

Pirms divām nedēļām, kamēr Lily (Linda Kalniņa) Jelgavā ciemojās pie saviem vecākiem, Dons (Artūrs Šingirejs) pa kluso bija devies uz abu iecienītāko salonu «Lēdija», kur nolēma šķirties no savas šķipsnās balinātās galvas rotas.

Izšķīries pāris milimetru tomēr atstāt, Dons zvanījis Lily un paziņojis par sava izskata izmaiņām. Lily «Sīrupam» vēlāk atzina, ka pat baidījusies atgriezties mājās un šīs izmaiņas ieraudzīt, jo laikā, kamēr viņa ar Artūru ir pāris, nekas tik šokējošs neesot noticis.

«Viņa frizūra vienmēr bijusi daudzmaz līdzīga, bet nu — matu gandrīz vai nav!» atceroties pirmo pārsteigumu, stāsta Lily.

Agrāk, pusaudža gados, gan Dons esot bijis aktīvs eksperimentu mīļotājs — uz viņa galvas bijušas izdzītas pat dolāru zīmes ($ — aut.) un uzraksts «East 17»!

Nedēļu nostaigājis ar jauno frizūru, Dons esot jau paspējis izbaudīt, ka cilvēki uz ielas viņu tik ļoti neatpazīst, un vienīgā uzmanība vien esot no tiem ļautiņiem, kuri ierauga Lily kopā it kā ar svešu puisi, kurš patiesībā ir Dons, — tad gan vai katrs otrais atskatoties.

Izrādās, jaunais matu griezums Donam esot jau apnicis, un nu viņš sadomājis no matiem šķirties vispār, taču vismaz pagaidām Lily izdevies viņu no šā lēmuma atturēt.