Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bekhemi «mazliet iedzēruši» dārgu šampanieti

Pilnīgi neprognozējami pēdējā laikā uzvedas bijusī spaisene Viktorija Adamsa Bekhema. Pirms kāda laiciņa viņa paveikusi labu darbu — ļāvusi fotografēt savus jaukumus labdarības vārdā, kā iepriekš to bija solījusi. Taču nedēļas nogalē viņa sevi parādīja nebūt ne labākajā gaismā — piemetās pieklājīgā iestādē.

Viss noticis kādā dārgā Seviljas restorānā, kur slavenā Bekhemu ģimene vakariņojusi kopā ar draugiem. Britu tabloīdu žurnālisti, kas rūpīgi sekoja visam procesam, apgalvo, ka Viktorija daudz dzērusi un gandrīz neko neesot ēdusi.

Sākotnēji kompānija jautrojusies no visas sirds — dāļājusi autogrāfus un pozējusi visu bildēt kāro cilvēku fotoaparātu priekšā. Taču aptuveni divos naktī pēc sestā dārgā šampanieša (150 mārciņu pudelē) jaukā Viktorijas sejiņa jūtami pārvērtusies, acis kļuvušas stiklainas un rokas vairs neesot klausījušas saimnieces vēlmēm.

«Viņai visu laiku bija muļķīga sejas izteiksme, acis nepārtraukti zibsnīja no vienas puses uz otru,» pavēstījis anonīms restorāna apmeklētājs. «Nonāca tik tālu, ka viņa pārtrauca uzturēt sarunu un iegrima savā iekšējā pasaulē. Dodoties prom no restorāna, Deivids viņu vadīja lēnām.»

Pēc tā paša anonīmā restorānu ēdienkartes baudītāja vārdiem, ballīte bija izdevusies, par spīti tam, ka dāma zaudēja savu augstākās sabiedrības sievietes tēlu. «Visi viņi bija ļoti dzīvīgi, kaut arī Deividu mazliet tracināja tas, ka nepārtraukti jāpieskata sieva,» tā zinājis stāstīt novērotājs.

Nogurusi no dārgā šampanieša iznīcināšanas, kompānija nolēmusi uzdejot flamenko. Taču šoreiz izpriecu kārajiem ļaudīm veiksme nesmaidīja — viens klubs bija pārpildīts, otrs — slēgts.