Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

21 gadu vecs jaunietis kājām apceļos Latviju

Trešdienas pusdienā Ventspils pludmalē 21 gadu vecais Aleksandrs Ļeonovs kājām sāks ceļojumu apkārt Latvijai, ko viņš plāno veikt 45 dienās. Viņš ceļojumu ieplānojis veikt, ejot maksimāli tuvu Latvijas robežai.

Ideja par šādu pasākumu Aleksandram radusies pirms vairākiem gadiem, galvenokārt, lai apliecinātu sevi pēc smagas autoavārijas un 1,5 gadus ilgas rehabilitācijas, kad jaunietim vajadzējis mācīties staigāt no jauna.

Kā pastāstīja Aleksandrs, šis nav viņa pirmais izaicinājums: pirms kāda laika kājām noiets ceļa posms Ventspils–Rīga, bet pagājušajā gadā piecās dienās nosoļots posms Ventspils–Liepāja–Saldus–Kuldīga–Ventspils.

Gājiens apkārt Latvijai nebūs viegls, jo ne visur būs izejami ceļi, bet Latvijas un Krievijas robeža ir pat ļoti purvaina, taču Aleksandrs negrasās meklēt tiltus pār upēm un viegli izejamas takas.

Olimpiskais centrs «Ventspils» ir sarūpējis soļotājam sporta tērpu un sporta apavus, bet, lai ar jauno ceļotāju būtu iespējams sazināties, firma «Imorek&Grey» dāvāja Aleksandram mobilo tālruni.

Aleksandrs ir veselīga dzīvesveida atbalstītājs, viņa nākotnes plāni ir saistīti ar sportu un aktīvu dzīvesveidu, t. i., ar soļošanu un daudzdienu pārgājieniem.