Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kuldīgas TV aptur darbu

Kuldīgas televīzija, kas ir viena no pirmajām mazajām televīzijām Latvijā, no 1. jūnija pārtrauc savu darbību. Tā trešdien vēsta laikraksts «Latvijas Avīze».

Darbība pārtraukta, jo mazajai televīzijas kompānijai radies liels finanšu trūkums un iekrāti parādi. Laikraksts vēsta, ka budžeta un parādu summas gan netiekot atklātas.

«Latvijas Avīze» raksta, ka līdz jauna īpašnieka atrašanai tiks nodrošināta tikai Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) retranslācija. Ziņas un raidījumus Kuldīgas televīzijas sabiedrība vairs negatavos un neraidīs.

«Visur nepieciešamas investīcijas, jo tehnika ļoti strauji attīstās. Tādēļ, lai būtu gan skaņas, gan attēla kvalitāte, kā arī tādēļ, lai visi iedzīvotāji varētu skatīties vietējo televīziju, nepieciešami lieli ieguldījumi un uzlabojumi. Turklāt arī profesionāli žurnālisti — ar atbilstošu izglītību un dabas dotu talantu — par 100 latiem nestrādās,» sarunā ar «Latvijas Avīzi» skaidroja sabiedrības izpilddirektors Jānis Imermanis.

Viņš cer, ka jau drīzumā televīzijai tiks atrasts jauns īpašnieks. Imermanis uzskata, ka televīzijai ir nākotne, tāpēc cer, ka jau drīzumā darbs varētu atsākties.