Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Īpašo uzdevumu zonas. Pamācības vīriešiem

«Jā, sieviete ir noslēpums!» slēpjot smaidu, apgalvo vīrieši, kuri nesekmīgi cenšas izprast sieviešu loģikas labirintus. «Sieviete — tas ir dabas noslēpums, acīmredzamais neticamais…» domīgi prāto džentlmeņi pie viskija glāzes, apspriežot vājā dzimuma seksuālo dabu un sievišķā organisma metafiziskās īpatnības.

Vīrieši nestāj filozofēt un brīnīties, bet sievietes… viņas ir un paliek Lielais Noslēpums.

Erota vara

Ja ticam sengrieķu mītiem, mīlas dievs Erots bijusi, maigi sakot, neparasta personība: slaids jauneklis ar īsti vīrišķi kaprīzu iedabu un nereti pār mēru skarbs un cietsirdīgs pret saviem «upuriem». Tomēr, neraugoties uz visām dīvainībām, tieši viņa vārds devis nosaukumu mūsu ķermeņu visjutīgākajām zonām, kuru aiztikšana sniedz mums milzīgu baudu.

Erogēnās jeb mīlas zonas — tā ir mūsu seksuālās dzīves «karte», kas ļauj atrast un pareizi izmantot partneru «sprādziena punktus», sagādājot sev un otrajām pusītēm milzīgu prieku.

Nu, ar vīriešiem viss būtu daudzmaz skaidrs un saprotams, bet, ja runājam par sievietēm… atklājas, ka seksuālā ziņā sievietes ir nesalīdzināmi sarežģītāki un izsmalcinātāki radījumi. Lieta tāda, ka katrai sievietei erogēno zonu izvietojums ir unikāls, atšķirīgs no visām pārējām «ciltsmāsām».

Pat vairāk: sieviešu jutīgajām vietiņām ir ļoti īpatnēja nianse — tās var mainīt savu atrašanās vietu. Tāpēc, godājamie brāļi, nebrīnieties, ja jūsu mīļotā vēl vakar sasniedza baudas kulmināciju, ja jūs glāstījāt viņas krūtis, šodien it kā nejauši izmet: «Mīļais, man tas nav patīkami!», liekot saprast, ka viņu interesē kakliņa bučošana.

Rīt savukārt viņa, būdama absolūti godīga, atkal lūgs pamaigoties ar viņas krūtiņām, bet parīt erogēnās zonas vispār izgaisīs, lai pēc divām dienām klātu visu augumu. Lūk, viņa — apdzejotā sieviešu nepastāvība!

Un arī tas vēl nav viss: sievietes seksuālais motors ir ārkārtīgi sarežģīts mehānisms, varētu pat teikt — iracionāls. Ar vienkāršu attiecīgā punktiņa stimulēšanu diemžēl nepietiks, vajag intuitīvi just sievieti, viņas vēlmes un seksuālās prioritātes, uztvert, kādā kārtībā un cik ilgi «jāspiež podziņas», lai šo sarežģīto sistēmu «iedarbinātu».

Bet ar šādu meistarību diemžēl nevar lielīties katrs vīrietis…