Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rozā sapņi un atklātas sarunas. Pamācības vīriešiem

Vai jums ir ienācis prātā padomāt, kas nostāda sievietes uz tā dēvētā rozā mīlas ceļa? Vai jums nešķiet, ka šīs maigās būtnes vienkārši nav spējušas atrast sapratni un maigumu vīriešu dzimuma pārstāvjos?

Viņas mīl viena otru un ir laimīgas (starp citu, ir pierādīts, ka dāmas patiešām spēj just patiesu savstarpēju pieķeršanos un pat mīlestību ne tikai seksuālā, bet arī augstākos līmeņos. Atšķirībā no gejiem…).

Jums tas šķiet dīvaini? Man — nē. Kāpēc? Tak kaut vai tāpēc vien, ka dāmas, kurām lielākoties piemīt kolosāla intuīcija, savas draudzenes saprot labāk nekā jebkurš cits, izdzīvo līdzi viņas fantāzijas un pašas slēptākās vēlēšanās.

Nē, nu es nepavisam neaicinu cilvēces daiļāko pusi novērsties no vīriešiem, aizstājot viņus ar savām sirdsdraudzenēm! Pastāv milzums paņēmienu, kā vīrietis un sieviete var sasniegt lielisku savstarpējo sapratni gan dzīves, gan arī seksa jomā, un vienkāršākais ir — atklāta saruna.

Ja jūs bez grūtībām varat savai mīļotajai restorānā pajautāt, ko viņa vēlētos šajā vakarā, kāpēc lai rastos problēmas līdzīgu jautājumu uzdot gultā? Un piedevām arī pastāstīt, kādām delikatesēm jūs pats dodat priekšroku… Galu galā nodarbošanās ar mīlestību ir kopīgs radošs process, kura uzdevums ir sniegt baudu abiem tā dalībniekiem.

Jūs esat nolēmis noskaidrot savas mīļotās meitenes erogēno zonu izvietojumu empīriskā ceļā? Nav slikts variants, un interesants ar to, ka tādā veidā jūs varat savai mīļotajai sagādāt patiesu pārsteigumu! Ir taču pilnīgi iespējams, ka jūsu meitenīte iepriekš pat nav nojautusi par burvju vietiņu uz sava augumiņa, kurai pieskaroties rodas efekts, kas tālu pārsniedz bumbas sprādzienu muitas punktā.

Cik gan daudz pārsteidzošu atklājumu var sagādāt izglītošanās gars — palasiet lielā mīlētāja Puškina darbus: «O, skoļko nam otkritij čudnih (..) i geņij, paradoksov, drug!»