Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klauvētājam tiks atvērts! Pamācības vīriešiem

Kā vīrietim uzvesties gultā? Protams, protams, jūs to jau zināt… Bet atkārtošana ir zināšanu māte! Un, proti!

Ir noskaidrots, ka aptuveni puse sieviešu izjūt patiesu baudu, kad viņām, aiztiek (tieši tā — aiztiek, jo to var glāstīt, kutināt, skūpstīt… brīva vieta jūsu improvizācijai!) baudas piciņu, ko eksaktie zinātņu vīri dēvē par klitoru. Jādomā, ka nav īpaši jāpaskaidro, ka arī vagīna un «maigās lūpiņas» ir īpaši jutīgas zonas.

Tomēr ir arī daudzi reģioni, kam «parastais» vīrietis nepievērš uzmanību. Piemēram, pieskārieni kakliņam. Esat mēģinājuši? Ir sievietes, kuras burtiski no «pusapgrieziena» atsaucas, kad viņas vīrietis sāk glāstīt vai skūpstīt dāmas kaklu.

Īpaša piezīme: ja esat bārdainis, iepriekš pārliecinieties, ka viņai patīk, nevis tikai KUT (lai gan tas reizēm ir viens un tas pats)! Tomēr vislabāk to darīt ar mēli, viegli skarot meitenes kakla izliekumu aizmugurē un slīdot līdz auss ļipiņām.

Īpaša uzmanība jāpievērš kakla bedrītei zem zoda un pakausim. Abās šajās vietās vīrietis var sajust pulsa sitienus un viegli uzminēt, kādā uzbudinājuma pakāpē ir viņa mīļotā meitene. Tā puisis var secināt, kādi ir viņa panākumi, vai viņa mīļotā meitene patiešām ir iekārdināta. Skūpstot dārgākās meitenes kakliņu, ir pieļaujams runāt visādus mīļvārdiņus un pat «nepieklājības» — tas iedarbojas!

Vēl viena ļoti spēcīga erogēnā zona ir krūtis, kuru galiņu receptori bieži vien ir tieši saistīti ar vaginālo zonu. Līdz ar to nereti krūšu glāstīšana meitenei asociējas ar tiešu mīlas sakaru, un orgasms kļūst vienkārši neizbēgams.

BET — brīdinājums steidzīgajiem! Ja jūs mēģināsiet pēc krūtiņu samīļošanas mesties tiešā uzbrukumā, neko citu kā pļauku pa seju (vai, pasarg dies, pa kādu trauslāku vietu!) nesaņemsiet. Viss ir jādara pakāpeniski (un apzīmējumam «penis», lai arī tas iekļauts formulā «pakā-penis-ki», nav jāpiedalās).

Viegli skūpsti, viegli glāsti, čuksti, augumu saskaršanās… Un, visbeidzot atcerieties to, ka sieviete mīl ar sirdi, kamēr mēs to darām citādi (vīrietim ir divas galvas: ar vienu viņš domā, ar otru — maizi ēd). Meitenes gaida maigumu, patiesumu un… mīlestību, galu galā.

Un — melo tā meitene, kura apgalvo, ka viņai sekss prevalē pār mīlestību jau kopš bērnu dienām. Tāpat kā vīrietis jau vēsturiski nolikts mīlas karotāja, ieguvēja un sargātāja lomā, tā sievietei dots mīļotās, mīlamās, mīlošās, jā — dievietes… respektīvi, SIEVIETES statuss.

Un mums acīmredzot nekas cits neatliek kā meklēt ceļu uz šo dieviešu vissvētāko templi, cenšoties atrast atbildi uz mūžseno jautājumu: «Kurš tad galu galā ir stiprais dzimums?!»?