Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trīs seksa mērķi

Odeta: «Par sek­sa mērķi es uzskatu jūtas.»

«Mana vieta bija — nogul­dītai kailai uz galda. Es varēju tur palikt divas vai trīs stundas. Vienmēr viena un tā pati konfigurācija: daudzas rokas pār­skrēja manam ķermenim, es pati tvēru pēc locekļiem, kāru muti grozīju galvu pa labi, pa kreisi, kamēr citi locekļi spie­dās man vēderā.

Kādi divdes­mit nomainīja cits citu vaka­ra gaitā. Tā nogūlusies, es varē­ju ļauties vairāku vīriešu glās­tiem, kamēr viens no viņiem, izslējies, lai atbrīvotu vietu la­bākai redzamībai, darbojās ma­nā vagīnā.»

Nē, šis nav mana piedzī­vojuma izklāsts, bet gan frag­ments no Katrīnas Mijē doku­mentālās grāmatas «Katrīnas M. seksuālā dzīve».

Kaut gan pati neesmu piedzīvojusi neko tamlīdzīgu, nenoliegšu, ka fantāzijas par seksu grupā man tīk ļoti. Taču kas gan ir liedzis pārkāpt robežu starp iedomu radīto un īste­nībā realizēto? Ieskatos speciālajā literatūrā un uzzinu, ka piedalīšanos grupu seksā no­saka cilvēka pārliecība par sek­sa mērķi. Tie esot trīs:

 — pārlie­cība, ka ar seksu nodarbojas izklaides dēļ,

— aiz mīlestības,

— lai radītu bērnu.

Ar mīlēšanos bariņā bez aizspriedu­miem spējot nodarboties cil­vēki, kuri uzskata, ka sekss ir izklaide. Acīmredzot es pie­deru kategorijai, kam, lai liktos gultā, vajadzīgs kāds kripatiņš jūtu.

Sazinos ar paziņu, kura savulaik veidoja erotisko rai­dījumu televīzijā. Varbūt tādēļ esmu iedomājusies, ka viņa jau nu noteikti ir garšojusi šo aizliegto augli — grupveida seksu.

«Nē taču!» Bella smej. «Personīgi pazīstu tikai tās seksklubu madāmas, kuras to visu izbaudījušas un pārdod citiem.» Motivācijas it kā pat esot cēlas: meklē jaunas emocijas; jāatsvaidzina attiecības; to vēlas visi. Tā esot iespēja nekrāpt savējo, bet partnera acu priekšā gūt visu to labumu bez robežām, tā neskaitās nodevība; grupenēs realizējas tie, kas ar vienu partneri sadzīvot ikdienā ne­var; vēl citiem tā skaitās brīva cilvēka cienīga atpūta. Izklau­sās pavisam normāli.

Bellai ir skaidrs viedoklis par iepazīšanās klubu organizētajām grupenēm, citēju: «Rīgā, manuprāt, šo tendenci aktīvi uztur biznesmeņi — visi «4x4» tipa klubu vadītāji ir šādu attie­cību atkarīgie. Viņi intensīvi velk iekšā savos klubos ar tekstuālām klišejām par at­brīvotību, ģimenes kaisles uzturēšanu, jaunu emociju nepieciešamību, uzticēšanos otram, vajadzību pēc bieza un laba seksa utt.

Jo vi­siem tiešām palaikam gribas kaut kā uzprišināt gultas lietas. Jaunās meitenes droši vien iet parādīties, kā arī atrast veci ar biezu maku, jo tādu šajos pasākumos nav ma­zums.

Reklamējot klubus, vienmēr saka: sarunas, satikša­nās, ēšana, bet realitātē ir piecas minūtes šņabis, un tad pat prezi neuzvelk. Man personīgi šķiet, ka Latvijā vieni un tie paši ma­niaki cirkulē, meklējot svaigas asinis, jaunas emocijas sev. Skaidrs, ka tās ir pamatīgas kairinošas izjūtas, bet es baidos tādām paļauties. Esmu pārlie­cināta — bez sekām no tā ārā netikt. Tā sevi var tikai iztuk­šot, ne piepildīt.»

Jā, kaut kā pārāk pamā­coši sanāca, bet ko lai dara, ja esi cilvēks, kas par seksa mēr­ķi uzskata jūtas.