Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

3. Kā skūpsta neprasmīgi vīrieši

Sievietēm ir savi apzīmējumi dažiem pašiem nejaukākajiem vīriešu skūpstīšanās ieradumiem

Rakņātājs — varētu domāt, ka šim vīrietim maksā par to, cik dziļi viņš spēj iegrūst mēli sievietes rīklē. Turklāt viņa mēle nepārtraukti kustas — lokās no vienas puses uz otru, virpinās, aptausta jūsu zobus, smaganas un visu, kas vien sasniedzams. Tas jau nav skūpsts, tā ir mutes dobuma iz­meklēšanas procedūra. Kas viņam teicis, ka tas ir seksīgi?

Ložņājošā ķirzaka — vai tiešām jūsu mutē ir cilvēka mēle? Tā vairāk atgādina cietu nelielas ķirzakas mēli, kas ātri šaudās te iekšā, te ārā. Gandrīz vai dzirdami šņācieni. Piepeši jums sāk likties, ka skatāties raidījumu «Dzīvnieka pasaule». Ziniet, ja es vēlētos skūpstīties ar rāpuli, tad es to iegādātos.

Mazgātājs — jūs neesat lūgusi, lai vīrietis nomazgā jūs. Tomēr tieši to viņš cenšas izdarīt. Šāds vīrietis neskūpsta —viņš mazgā jūsu seju. Viņš nezin kāpēc domā, ka vēlaties, lai viņš nolaiza jūsu lūpas, zodu, degunu, ausis un vaigus ar mitro, glumo mēli.

Ja jūs ļautu, viņš acīmredzot to pašu paņēmienu izmantotu, lai «nomazgātu» visas pārējās jūsu ķermeņa daļas — cik iepriecinoša doma! Varbūt šis cilvēks iepriekšējā dzīvē bijis suns un vēl nav pilnīgi pieradis pie sava cilvēciskā veidola. Kad šāds vīrietis jūs ir aplaizījis, gan seja, gan varbūt arī citas ķermeņa daļas sūrst un ir sasprēgājušas.

Medūza — mīļo stundiņ, kādam vajadzētu pārbaudīt šā vī­rieša pulsu! Viņš droši vien jau grasās izlaist garu. Kā gan citādi viņa lūpas varētu būt tik gļēvas un nedzīvas — viņa mitrā mute pielipusi klāt jūsu lūpām un gandrīz vai nekus­tas.

Varbūt viņš tikko bijis pie zobārsta un viņam lūpu apvidū ievadīta krietna deva novokaīna? Tad būtu sapro­tams, kāpēc viņš nespēj kustināt lūpas un, šķiet, nevar aizvērt muti. Varbūt viņš domā, ka jums ir elpošanas trau­cējumi, un mēģina veikt mākslīgo elpināšanu ar paņēmie­nu «no mutes mutē».

Džungļu skaņas — ja nezinātu, kā ir īstenībā, tad, klauso­ties skaņās, kas nāk no viņa mutes, varētu gandrīz vai no­domāt, ka atrodaties tropiskajos džungļos, — dzirdami klak­šķi, čāpstināšana, spiedzieni, pīkstieni.

Grūti iedomāties, ka tie visi nāk no jūsu mīļākā mutes! Skūpstoties ar šādu vīrie­ti, šķiet, ka esat zooloģiskajā dārzā, — nekad nevar zināt, kas atskanēs nākamajā brīdī. Kā gan iespējams domāt par seksu, ja jāklausās visos šajos skaņu efektos?

-------------------------------------
Attēlā redzamajiem cilvēkiem nav nekāda sakara ar šī raksta tematu.