Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Parex banka» emitējusi eiroobligācijas 100 miljonu eiro apjomā

«Parex banka» emitējusi eiroobligācijas 100 miljonu eiro (70,3 miljonu latu) apjomā, sacīts «Parex» grupas mājaslapā publicētajā informācijā.

Obligāciju dzēšanas termiņš ir trīs gadi, kuponu likme — 4,375%. «Parex bankas» emitētās eiroobligācijas kotēs Londonas Fondu biržā.

Emisijas organizatori ir «JP Morgan» un «Credit Suisse First Boston».

Bankas paziņojumā norādīts, ka pēc eiroobligācijām bija liels starptautiskais pieprasījums, un tās iegādājās institucionālie un privātie investori no Vācijas, Austrijas, Francijas, Šveices, Grieķijas, Skandināvijas valstīm, Luksemburgas, Lielbritānijas un Baltijas valstīm.

«Veiksmīgā eiroobligāciju emisija un augstais investoru intereses līmenis apliecina starptautisku uzticību «Parex bankai». No praktiskās puses, eiroobligāciju laidiens dažādo mūsu finansējuma bāzi un nodrošina piekļuvi fundamentāli jauniem finansējuma avotiem,» komentējot eiroobligāciju emisiju, sacījis «Parex bankas» prezidents Valērijs Kargins.

«Fitch Ratings» piešķīrusi Latvijas «Parex bankas» eiroobligāciju emisijai reitingu BB+.

Arī bankai «Fitch Ratings» ir piešķīris ilgtermiņa reitingu BB+. Bankai piešķirts īstermiņa reitings B, individuālais reitings — C/D un trešā līmeņa atbalsta reitings.

Līdz šim «Parex banka» bija izlaidusi vienu obligāciju emisiju latos, to kotē Rīgas Fondu biržas parāda vērtspapīru sarakstā un tās apjoms ir pieci miljoni latu.

«Parex banka» ir Latvijā otrā lielākā banka pēc aktīvu apjoma. Tās lielākie īpašnieki ir bankas vadītāji Valērijs Kargins un Viktors Krasovickis.