Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā sākas Latvijas pludmales volejbola sezona

Ar Latvijas čempionāta pirmo posmu Jūrmalā, īpaši izveidotajā pludmales stadionā, piektdien tiks atklāta Latvijas Pludmales volejbola sezona.

Latvijas čempionātā vīriešiem būs četri posmi, no kuriem trīs — pirmie divi un pēdējais — notiks Jūrmalā. Otrais posms paredzēts jūlija vidū, pēdējais — 20. augustā un 21. augustā. Trešais posms notiks 22. jūlijā un 23. jūlijā Liepājā. Turnīra nosaukums būs «SEB Unibanka open».

Šogad pirmoreiz tiks rīkots arī čempionāts sievietēm — tajā būs trīs posmi, visi notiks Jūrmalā. Pirmais notiks jūnija pirmajā pusē, otrs — jūlija sākumā, trešais — augusta vidū.

Paredzams, ka jau pirmajā posmā vīriešu konkurencē startēs vismaz 33 pāri, savukārt sievietēm jau pieteikušies vairāki dueti no pludmales volejbolā spēcīgās Azerbaidžānas.

Sacensības rīko Latvijas Pludmales volejbola līga sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi, kas par 12 000 latu ir nopirkusi tribīnes pludmales stadionam. Dome arī finansēs atsevišķas Jūrmalā notiekošās sacensības.

Lai nodrošinātu dalību 2008. gada olimpiskajās spēlēs, kas notiks Ķīnā, pasaules rangā ir jābūt labāko 30 pāru vidū. Olimpiādē startēs 24 pāri, bet no katras valsts nevarēs būt vairāk kā divi dueti.