Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Verpakovska meitas kristības

Latvijas populārākais futbolists Māris Verpakovskis bija atbraucis uz dzimteni un otrdien aizkavējās Liepājā, lai kristītu savu meitu Paulu.

Futbolista Māra Verpakovska un viņa sievas, Liepājas mēra Ulda Seska meitas Baibas, meitiņa Paula piedzima Kijevā 25. aprīlī un šonedēļ pirmo reizi ieradās savu vecāku dzimtenē.

Paredzēto kristību dēļ Māris pat lūdza atbrīvot viņu no otrdien paredzētās piedalīšanās Latvijas futbola valstsvienības treniņā, kas viņam arī tika laipni atļauts. Pēc žurnāla «Vakara Ziņas» rīcībā esošās neoficiālās informācijas, kristību ceremonijai sākotnēji tika izraudzīta Liepājas evaņģēliski luteriskā Svētās Trīsvienības baznīca, kur pagājušā gada 17. decembrī Māris un Baiba salaulājās. Tiesa gan, paredzētajā laikā — pulksten 14—  neviens no kristību dalībniekiem baznīcā neieradās un līdz pat baznīcas slēgšanai pulksten 18 neviens no Verpakovsku vai Sesku ģimenēm nebija redzams paredzētajā vietā.

Sazinoties ar Liepājas mēru Uldi Sesku, viņš atteicās komentēt šo notikumu: «Drīkst, es par to nerunāšu? Par jebko citu — vienmēr laipni!» sacīja mērs.

Kā zināms, kāzu ceremoniju Māris un Baiba decembrī bija spiesti pārcelt no Svētās Annas baznīcas uz Svētās Trīsvienības baznīcu, jo pirmajā gan tobrīd, gan tagad rit remontdarbi. Neskatoties uz tiem kristības notika tieši Annas baznīcā, kur pulcējās tikai Māra un Baibas vecāki un vecvecāki. Nelielas svinības vēlāk notika Ulda Seska īpašumā «Dieva auss» Bārtas upes krastā.