Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saskanīgāko Latvijas pāru tops

Šīs nedēļas žurnālā «Privātā Dzīve» izveidots desmit Latvijas saskanīgo sabiedrībā zināmo pāru tops.

1. vietā žurnāls ierindojis valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu un Imantu Freibergu, kas kopā pavadījuši 45 gadus. Kā žurnālam atzinis prezidentes vīrs, viņu laulību stipru darījusi ne tikai mīlestība, bet arī respektēšana, kopīgi mērķi un vērtības.

2. vietā Lana un Raimonds Pauli, kopā pavadīti 44 gadi. Spriežot par saskanīgo kopdzīvi Pauls žurnālam teicis, ka svarīgi būt iecietīgiem: «Ja i viens, i otrs visu laiž pār galvu, tad var sadzīvot. Nevajag pārspīlēt situācijas - nu labi, neizdarīja otrs kaut ko. Nu un tad... Vajag visu uztvert mierīgi,» saka maestro.

3. vietā Vitālijs un Lidija Gavrilovi, kopā nodzīvoti 36 gadi. Par veiksmīgās kopdzīves atslēgu Vitālijs minējis mīlestību, rūpes un cieņu, bet Lidija papildinājusi vīru, sakot: «Mūsu ģimenes recepte ir vienkārša - vīrietis ir jan, sieviete - iņ».

4. vietā Anita un Indulis Emši, laulībā pavadīti 32 gadi. Bijušā premjerministra sieva Anita stāstot «PDz» par kopdzīvi izteikusies, ka svarīgi ir pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, nevajag mēģināt pārveidot.

5. Kirovs un Anna Lipmani, kopā nodzīvoti 28 gadi. Kā izteicies Kirovs Lipmans jaunībā galvenais ir mīlestība, bet ar gadiem vērtības mainās un priekšplānā izvirzās atbildība, cieņa, uzticība un sapratne.

6. vietā Aija un Vilis Krištopani, laulībā pavadīti 26 gadi. Jautāta, vai kopdzīves laikā abi kādreiz nonākuši līdz runām par šķiršanos, Aija atbildējusi, ka abiem šis vārds ir tabu, ar likteni nevajag koķetēt. «Kopdzīvē esam sapratuši, ka otru nedrīkst ierobežot, ka otrs jārespektē kā personība,» uzskata Aija.

7. vietā Ieva Plaude un Jānis Lasmanis, kas oficiālā laulībā pavadījuši 12 gadus, bet neoficiāli dzīvo kopā jau 26 gadus.
Runājot par veiksmīgas kopdzīves noslēpumiem, Ieva Plaude «PDz» teikusi, ka, viņasprāt, svarīgākais, lai cilvēkiem ir kopīgi mērķi - globālā ziņā, kopīgas intereses un labs sekss.»

8. vietā Indra Sproģe un Jānis Žaržeckis, kopā nodzīvoti 16 gadi. Paužot savu filosofiju, Žaržeckis saka: «Par sievieti jācīnās visu mūžu. Nevar teikt, ka viss ir sasniegts, es joprojām turpinu iekarot Indras sirdi».

9. vietā Ieva un Mārtiņš Bondari, kopā 13 gadus. Savas laulības veiksmes atslēgu pāris gan nevēlējies komentēt, sakot, ka vēlas savu mīlestību un ģimeni glabāt no citu acīm.

10. vietā Santa Didžus un Arnis Bikšus, kopā - piecus gadus.