Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slavenības sveic Šķēli junioru

Miljonārs un ekspremjers Andris Šķēle un viņa sieva politiķe Kristiāna Lībane-Šķēle kļuvuši par vecākiem dēlam Edvardam. Šķēle juniors ieradās šajā pasaulē P. Strādina Klīniskās universitātes slimnīcas dzemdību nodaļā, kaut arī bērna dzimšana sākotnēji bija iedomāta «Mākoņos» — pāra privātīpašumā Saulkrastos.

Slimnīcas dzemdību nodaļas personāls korekti atteicās izpaust informāciju par dzemdībām. Ko mazajam Edvardam Šķēlēm novēlētu sabiedrībā pazīstami latvieši?

Vecāku austā krekliņā
Latvijas Ostu asociācijas izpilddirektors Kārlis Leiškalns novēl Edvardam laimi. «Ja mani aicinātu raudzībās, dāvinātu mazajam kādu Rituma Ivanova bildi — mākslas vērtība noteikti noderēs. Nez vai Pikaso varētu atļauties… (Joko.) Man jau mājās visas sienas piekārtas pilnas ar gleznām. Varbūt izdosies kādu «izraut no sirds» un iedāvināt puikam. Ko lai saka? Māte mazajam smuka, tēvs — gudrs un brīnumainā kārtā un varbūt neraksturīgi vīriešiem arī smuks. Bērns piedzimis krekliņā, vecāku rūpīgi austā un izrakstītā… Tāpēc novēlēšu laimi, jo tā sevī ietver visu pārējo, neskaitot naudu. Ko vēl? Būt veiksmīgam un gudram,» — tā Kārlis Leiškalns.

Būt brašam latvietim, ar kuru varētu patērzēt
Žurnālists Kārlis Streips politiķu dēlam novēl izaugt ņipram, staltam un brašam latvietim.

Par īstenu latvieti tapt novel arī jurists un politiķis Valdis Birkavs: «Vēlu mazajam apvienot sevī gan Kristiānas, gan Andra labās īpašības, kā arī sasniegt politikā to, ko vēlas realizēt abi vecāki.»

Savukārt kultūras ministre Helēna Demakova jau apsveikusi vecākus ar dēla piedzimšanu. «Aizsūtīju īsziņu vispirms Kristiānai, apsveicot arī Andri ar dēla nākšanu pasaulē.

Novēlējumā varbūt esmu mazliet savtīga — gribētos, lai dienās puika būtu gudrs un man draugs, ar ko varētu patērzēt, kad būšu veca tante,» tā kultūras ministre.

Saeimas deputāts Valdis Ģīlis (TP) abu politiķu dēlam novēlētu veselību, gudrību, sparu kā tēvam un gudrību kā mātei, kā arī veiksmi it visā, kam viņš pieķertos. Turklāt novel sevi fiziski attīstīt jau no mazām dienām.

Kolēģis Saeimas deputāts Dzintars Ābiķis jau iepriekš bija izteicis prognozes par īsta latvie¬ša nākšanu pasaulē tik skaistam latviešu pārim: «Novēlu mazajam veselību un lai bērniņš izaug tikpat spējīgs un talantīgs kā vecāki. »