Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nokia» prezentē priekšapmaksas skaitītāju <I>mobilajiem</I>

Preses konferencē, kas piektdien notika Nairobi (Kenijā), «Nokia» iepazīstināja ar «Nokia» priekšapmaksas skaitītāju «Prepaid Tracker» — vienkāršu, novatorisku risinājumu, kas priekšapmaksas karšu abonentiem ļauj bez pūlēm izsekot savam priekšapmaksas atlikumam un sarunu izmaksām.

Pēc katra zvana vai transakcijas dati par abonenta konta bilanci tiek automātiski nosūtīti un parādīti «Nokia» tālruņa izvēlnē. «Nokia» priekšapmaksas skaitītājs atbrīvo abonentus no neērtībām, kas saistītas ar sazināšanos ar operatora klientu apkalpošanas centru, lai noskaidrotu savu bilanci.

«Nokia» priekšapmaksas skaitītāju operatori saņem kā programmatūras implementāciju. Šā risinājuma nodrošinājums ir iebūvēts tikko izlaistajos tālruņos «Nokia 1110» un «Nokia 1600».

«Ir pienācis laiks tādam risinājumam kā «Nokia Prepaid Tracker», kas sniedz skaidras priekšrocības gan abonentiem, gan operatoriem,» saka «Networks», «Nokia» jaunattīstības tirgu nodaļas direktors Sandžejs Bhasins (Sanjay Bhasin). ««Informa Telecoms & Media» lēš, ka pasaule tikko ir sasniegusi nozīmīgu slieksni — vienu miljardu priekšapmaksas mobilo pakalpojumu abonentu, kas ir vairāk nekā puse no visiem mobilo pakalpojumu abonentiem.»

«Šis risinājums atvieglos dzīvi daudziem priekšapmaksas pakalpojumu abonentiem, jo tas ļauj noskaidrot precīzas zvanu izmaksas un neuztraukties par pēkšņu kredīta izbeigšanos, kā arī sniedz abonentiem iespēju aizdot tālruņus draugiem, jo viņi var precīzi norēķināties par zvaniem,» piebilst S. Bhasins.

«Operatoriem priekšapmaksas skaitītājs paver jaunus konkurētspējas apvāršņus,» turpina S. Bhasins. ««Nokia» priekšapmaksas skaitītājs ļauj arī efektīvāk izmantot tīkla resursus, nodrošinot tālruņos informāciju par bilanci, sarunu izmaksām un derīguma termiņiem. Sakari starp tīklu un abonenta tālruni notiek fona režīmā bez lietotāja līdzdalības.»

«Nokia» priekšapmaksas skaitītāja tīkla programmatūra «Prepaid Tracker» tiek implementēta inteliģentā tīkla platformā «Intelligent Network», piemēram, risinājumā «Nokia mCreate Solution», ļaujot informāciju par kontu parādīt tādu piemēroto tālruņu kā «Nokia 1110» un «Nokia 1600» galvenajā displejā. Papildus informācijai par pašreizējo konta stāvokli abonenti var apskatīt informāciju arī par konta derīguma termiņa beigām, pēdējā zvana vai īsziņas izmaksām un pēdējā priekšapmaksas kredīta papildinājuma summu.

«Nokia» priekšapmaksas skaitītāju var implementēt arī citās IN platformās.

Līdz ar to priekšapmaksas pakalpojumu iespēju klāsts, ko mobilo tīklu operatori var nodrošināt saviem abonentiem, ir kļuvis vēl plašāks.