Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Argies» spēlēs <I>punk</I> ar <I>latino</I> akcentu klubā «Depo»

9. jūnijā «Depo» uzstāsies grupa, kas uz šejieni mērojusi prātam neaptveramu attālumu. Runa ir par vienu no slavenākajām Latīņamerikas punk grupām «Argies» (Argentīna).

«Argies» ir radusies Rosario pilsētā Argentīnā, bet kopš 1995. gada visi tās dalībnieki apmetušies uz dzīvi Buenosairesā. Vārds «argies» bija nievājošs Argentīnas apzīmējums, ko lietoja angļu karavīri Malvinu salu kara laikā 1982. gadā.

Lai arī «Argies» mūzikas saknes meklējamas britu punk («The Clash» u. c.), viņi šo mūziku jauc kopā ar ska, regeju un rokenrolu, dziedot par mūsdienās aktuālām ekoloģijas, politiskajām un ētiskajām problēmām.

Vairāku gadu pastāvēšanas laikā «Argies» spēlējusi kopā ar tādām plaši pazīstamām grupām kā «Die Toten Hosen», «The Exploited», «Poison Idea», «MDC», «The Vibtators», «The Lurkers», «Total Chaos», «Disorder», «Conflict», «U.S. Bombs», «Terrorgruppe», «Bambix», «Distemper» un daudzām citām. Kopumā nospēlēti apmēram 250 koncerti visā pasaulē un izdoti seši albumi, kas ik pa laikam tikuši izdoti no jauna tādās valstīs kā Polijā, Spānijā, Horvātijā, Bulgārijā, Maķedonijā, Malaizijā, Čīlē, Peru, Meksikā, Venecuēlā un Kolumbijā.

Grupa piedalījusies arī akcijā, kur spēlējusi vairākus koncertus skolās bērniem ar Dauna sindromu, kā arī piedalījusies vairākās labdarības akcijās bērniem bezpajumtniekiem un pati rīkojusi gājienus, lai savāktu atkritumus un cilvēku atstātas drazas vēl dažos maz skartajos Argentīnas mežu rajonos.

Kopā ar «Argies» šajā naktī klubā uzstāsies arī grupa «V3V» («Vismaz trīs vārdi»), kas izveidojies tikai nesen, un tajā spēlē grupas «Imokentijs Mārpls», «Hope Dies Last» un «Defaced» bijušie dalībnieki.