Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Puika saspridzina sev acis

Sestdienas vēlā novakarē Liepājas slimnīcā ievietots 1992. gadā dzimušais Edgars Š., kam konstatēts abu acu termisks apdegums un plēsta brūce labās acs pusē.

Kā «Apollo» informēja Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, jaunietis ap pulksten 16 aizvests uz slimnīcu no Viestura ielas, kur viņš kopā ar vienaudžiem atradis pulvera stieņus. Puikas stieņus bāza stikla pudelēs un aizdedzināja, pudele sprāga, nodarot vienam no pusaudžiem nopietnus savainojumus.

Savukārt sestdienas vakarā Grobiņas pagasta Cimdeniekos 1953. gadā dzimušais Aleksandrs D., būdams alkohola reibumā, mazgāja traukus un savainoja sevi ar nazi, iegriezdams sev kaklā un krūškurvī.

Naktī no sestdienas uz svētdienu Zivju ielā 3 bārā «Admirāļu klubs» Lielbritānijas kara jūrnieki no kuģa «Bangor», būdami alkohola reibumā, skaļi ālējās un izsita bāra sienā caurumu.

Svētdienas rītā Liepājā, Straiķu ielas pagalmā, kāds mēģinājis nozagt 600 litru tilpuma metāla mucu.

3. jūnijā ap pulksten 16 Brīvības ielā 93 a/s «Liepājas metalurgs» tika aizturēti 1983. gadā dzimušais Jānis Š. un 1984. gadā dzimušais Vladislavs Š, kuri centās nozagt no rūpnīcas teritorijas 37 kg kapara lūžņu.