Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Apollo» videočatā «Z-Scars»

Pagājušās nedēļas nogalē grupa «Z-Scars» iepriecināja savus fanus ar jaunu albumu «Pasakas un reklāmas». Albumā iekļauti arī radioklausītājiem jau pazīstamie singli «Skaties acīs», «Varbūt» un «Pirmoreiz». Trešdien, 8. jūnijā, pulksten 14.00 grupa viesosies [s:7776].

«Sajūtas ir visai sakāpinātas, var teikt, ka jūtamies līdzīgi kā māte, atdodot armijā dēlu,» jaunā albuma iznākšanu raksturo «Z-Scars» puiši. «Grupai sācies jauns posms — jaunas dziesmas, jauna koncertprogramma. Lai arī, izdodot jauno albumu, esam nedaudz uztraukušies, mūs mierina doma, ka darbu, kas darīts no sirds, gan klausītāji, gan kritiķi novērtēs,» uzskata grupas līderis Andris Kivičs.

Grupas jaunajā albumā iekļautas 12 dziesmas, kurās atspoguļotas domas par mūsdienu varoņiem un pasakām, par zvaigžņu kultu un mūsdienu tipisko sabiedrību. Par to liecina arī dziesmu nosaukumi: «Spilgti melnos uzvalkos», «Pasakas un reklāmas», «Žurnālu zvaigznes». Albumā iekļauti arī tādi klausītājiem pazīstami singli kā «Skaties acīs», «Varbūt» un «Pirmoreiz».

Līdz ar jaunā albuma iznākšanu grupa «Z-Scars» ir iesaistījusies kādā intriģējošā projektā. Proti, sadarbībā ar Latvijas Valsts leļļu teātri un radošo apvienību «Umka.lv» grupa piedalās Leļļu teātra izrādes tapšanā. «Pagaidām vēl neatklāsim, vai izrādes varoņi-lelles būs paši grupas mūziķi, taču izrādē noteikti būs vairāk vai mazāk atsauces uz «Z-Scars»,» stāsta izrādes režisors Ģirts Šolis. Viņš atklāj, ka izrādē, kas būs gatava rudenī, tiks apspēlētas visdažādākās modernā leļļu un dramatiskā teātra formas un noteikti dzirkstīs humors.

Leļļu mākslinieki jau radījuši pirmās lelles, kuru prototipi ir «Z-Scars» mūziķi. Lai taptu šīs lelles, katrs mūziķis pavadīja vairākas stundas leļļu darbnīcā, kur no viņu sejām tikta atlietas maskas. «Mums ir liels prieks piedalīties šādā projektā, jo sadarbojoties ir iespējams uzrunāt daudz lielāku auditoriju,» gandarīts ir Latvijas Valsts leļļu teātra direktors Vilnis Beķeris.

Albuma «Pasakas un reklāmas» koncertturneja ieplānota rudens sākumā — septembrī, oktobrī — lielākajās Latvijas pilsētās, bet novembrī grupa dosies koncertturnejā uz Somiju.

Piedalies trešdien [s:7777], un «Z-Scars» puiši atbildēs tieši uz Tavu jautājumu!

 

 
 
 
Apollo:
Sveiki puiši! Vai varam sākt sarunu? :)
 
 
 Z-Scars:
labdien!

 
topic:
Vakar neskatiijaaties filmu pa The Doors? kaadas domas par sho grupu, un taas liideri?
 
 
 Z-Scars:
skatiijos gan — man ir diveejaadas sajuutas. Pusaudzha gados visa pasaule ir divaas kraasaas — melna un balta, lai iepaziitu citas kraasas un paraleelo pasauli, tiek lietotas narkotikas un alkohols… vai tas ir to veerts? taadas dziive ir kaa murgs — viss griezhas un tu vairs neko nesaproti.
 
 
 LORA:
Ko jūs domājat par fabrikantiem kā tādiem????
 
 
 Z-Scars:
lai ko arii nerunaatu, taa ir iespeeja — tevi redz, dzird un iepaziist. Skumji ir tas, ka peec fabrikas vairs nekas nenotiek. Farbrika ir tikai skrejceljsh, vai cilveeks pacelsies, ir atkariigs no vinja pasha.
 
 
 kika:
vai juus ar citaam latviessu grupaam sadrbojaties?????? 
 
 
 Z-Scars:
man bija ideja hokeja laikaa savaakties ar Kaukuli un Zhigatu uztaisiit kaadu froshi dziesmu hokejam, bet varbuut naakoshgad?
 
 
 eks:
no kurienes ir z-scars? vai veeljoprojaam no juurmalas? 
 
 
 Z-Scars:
principaa taa var teikt.
 
 
 renegāts:
cik lielam muļķim jābūt, lai intervijas beigās atklātu, ka par 70 Ls var nopirkt 1. vietu topos???
 
 
 Z-Scars:
es arii biju par to shokaa — runa ir par interviju Dienaa ar Uldi Rudaku. Tas izteikums bija izrauts no konteksta, es taa nemaz nebiju teicis — tas, ko pieziimeeju, bija — ja maksa par iiszinju ir 15 santiimi, tad jebkursh jau var suutiit SMS un par sevi balsot. Es nezinu, kas Uldim notika, ka vinjsh tik neprofesionaali izdariija.
 
 
 Grinč:
Nav viss produkts, nevajag pārspīlēt. Un mūzika 200% nav produkts. Tāda iedoma ir pilnīgi garām.
 
 
 Z-Scars:
visa muuzika, protams, nav, tomeer paraugies muuzikas veikalaa — ir plauktinjhs smagajiem, ir plauktinjsh romantiskajiem, ir plauktinjsh popmuuzikai. Produktis ir tas, ko var nopirkt par naudu.
 
 
 topic:
veel uzstaasieties «Kabataa»?
 
 
 Z-Scars:
ja aicinaas, tad uzstaasimies. Peec Kabatas parasti ir taa sajuuta, ka ir bijis riktiigs koncerts.
 
 
 kika:
ko juus uzskatat par savas dziives lielaako sasniegumu?????????????? 
 
 
 Z-Scars:
piedzimshana. 
 
 
 topic:
kas jums sakaams par «Brainstorm»?
 
 
 Z-Scars:
es Praata veetru klausos latviski — apbriinoju vinjus par melodiskumu. Vinji ir perfekti ar to, ka 15 gadus ir kopaa kaa lieliska gjimene. Lieliski speelee, lieliski uzstaajas, lieliski arii aarpus skatuves. Ljoti talantiigi puishi.
 
 
 Murkskis:
Cau, puikas! Var popularizet jusu muziku ari citur eiropaa. es te braukashos pa eiropu un paershu jusu cd. driixt padalities ar viniem arii?? ;)
 
 
 Z-Scars:
Murkski, nosuuti draugiem.lv Kivicham (zilajaa kreklinjaa) veestuli ar koordinaataam, sazinaasimies. Mus gan nav nekaadu iluuziju par plashu slavu Eiropaa.
 
 
 Rolands:
Tom, tu agraak biji pilniigi pret komerciju muuzikaa, bet tagad tu to pats dari. Atceros, kaa tu ar pavadaa piesietaam peleem gaaji pa skolas gaiteni.
 
 
 Z-Scars:
jaa, bija taads gadiijums ar peleem — mees smeedee nokjeeraam peliites un baidiijaam meitenes. Man jautaajums Rolandam — ko tu domaa ar terminu komerciaala muuzika? Pasaulee viss ir komerciaals. AK — mees nedziivojam komunismaa, mums ir tirgus ekonomika, kuraa viss ir produkts — arii muuzika. Latvijaa ir maldiigs uzskats, ka ja dziesmai ir lipiiga melodija un piedziedaajumaa nav vairaak par 4 akordiem, taa ir komercija. Muljkjiibas — viss ir komercija! Par to liecina tas, ka grupas naak aaraa no meegjinaajumu telpaam, izplata ierakstus un grib, lai vinjus dzird. Paraadiet man kaadu muuzikji, kam nepatiik, ka vinjam maksaa.
 
 
 Rolands:
Esi zinu, Tom, ka tu bez basgitaaras perfekti arii speelee bungas. Vai nav taa, ka ierakstos tu speelee visu?
 
 
 Z-Scars:
nee nekaadaa gadiijumaa — bungas es grabinu savam priekam. Studijaa gan sanaaca iespeeleet gjitaarinju nedaudz.
 
 
 sienāzis:
Andri, ko Jūs domājat par narcisiem? 
 
 
 Z-Scars:
varbuut var rasties iespaids, ka es esmu narciss, bet taa nav. Es uzskatu, ka vechiem sevi ir jaakopj un jaaizskataas labi, tomeer esmu neapmierinaats, kaa es izskatos TV. Protams, ir jaabuut paarliecinosham, taadeelj taads iespaids no malas ir radies. 
 
 
 klaas:
bet r.e.m. teemas mazliet savaadaakas! kura ir tava miiljaakaa r.e.m. dziesma?
 
 
 Z-Scars:
Night swimming. Man patiik taas intiimaas dziesmas. 
 
 
 elza:
Vai tu pievērs lielu uzmanību savam uzturam?
 
 
 Z-Scars:
AK — kaa kuro mirkli. Tagad vasaraa izleemu padziivot uz aukstajaam zupinjaam, man viss ljoti iet labumaa. T. Es eedu visu peec kaartas.
 
 
 xstaps:
vai jums bija gruuti izveidot filmu parameriku 
 
 
 Z-Scars:
mees nebijaam filmas veidotaaji — mees ruupeejaamies par muuziku.
 
 
 kika:
vai juus nedomaajat piedaliities, kaados konkursos?
 
 
 Z-Scars:
esam piedaliijushies Eiroviizijaa, naakoshgad varbuut arii piedaliismies. bet nu nezinam — Eiroviizija ir kaa ziimogs, varbuut nevajag? Esam speeleejushi arii jauno grupu konkursos.
 
 
 kika:
vai juus nevareetu aizsuutiit man gaisa buccas????????????????
 
 
 Z-Scars:
dariits! :)
 
 
 tomsK:
Kad tominjsh ies uz trenazieru zaali?:))
 
 
 Z-Scars:
kaut kad jau vajadzeetuu to izdariit.
 
 
 Funtiks:
Andri vai amatieru limenii speelee basiiti
 
 
 Z-Scars:
paspeeleeju televiizijas komandaa, bet nu… man ir apdzisusi miilestiiba pret sho sportu. Basketbolaa visi met, skrien, bet neviens nesedz un nestraadaa aizsardziibaa, tas mani krenjkjee.
 
 
 vilks:
Cik ilgi domaajat buut kopaa kaa grupa? Jaunas idejas buus gana?
 
 
 Z-Scars:
kaa liktenis un Dievs lems. Nekas nesagaadaa tik lielu prieku un baudu, kaa muuzika. Shobriid laiks ir diezgan diivains — ir grupas, kas ir populaaras no oktobra liidz jaunajam gadam, peec tam pazuud. Piemeeram, man ljoti patika Logo un Mundane. Kur vinji ir tagad?
 
 
 kaalis:
vai juusu grupas sastaavs ir mainiijies vai taac jau jums ir no saakuma?
 
 
 Z-Scars:
ir mainiijies diezgan buutiski — tagad mums ir lieliskais Maartinjsh Opmanis. Paarsvaraa mums tieshi bundzinieki mainiijushies ir.
 
 
 star:
vai juus biedee muuzikas piraatisms? arvien mazaak peerk orgjinaalos albuumus, izmanto dc++ utt. Juusu viedoklis!?
 
 
 Z-Scars:
albuumus Latvijaa peerk tikai taam grupaam, kuru kults tobriid valda. Ar 150 Ls algu nevar atljauties pirkt Z-scars disku par 8 Ls. Viss ir saistiits ar ekonomisko situaaciju valstii. Tas ir jaapienjem un jaasadziivo, jo izskaust to nevar.
 
 
 sanux:
vai jūs vēljoprojām esat saistīti ar Avantis un kā??
 
 
 Z-Scars:
Avantis ir muusu izdeveeji.
 
 
 Mikas:
eee!!!kur tad pārējie? :)))
 
 
 Z-Scars:
vienam ir darbs. otram svariigs eksaamens, treshaa celji ir neizdibinaami.
 
 
 Rolands:
Vai taa ir taisniiba, ka Toms peec profesijas ir kaleejs?
 
 
 Z-Scars:
es pabeidzu to skolu, bet nestraadaaju shajaa profesijaa.
 
 
 aijaa:
Kuru no savām dziesmām jūs ieteiktu noklausīties cilvēkam, kurš nekad agrāk nav dzirdējies nevienu no jūsu dziesmam? 
 
 
 Z-Scars:
Juutot taa; Apmaato vilciens.
 
 
 kika:
kaada ir juusu grupas deviize?
 
 
 Z-Scars:
iedomaajieties, kaa tas buutu — dziivot peec vienas deviizes? :) mums ir viedoklis, mums ir, ko teikt. vareetu teikt, ka muusu deviize ir — uz priekshu!
 
 
 toms:
kaada ir juusu attieksme pret automashinaam un ar kaadaam autinjiem juus paarvietojieties ikdienaa/
 
 
 Z-Scars:
mashiina domaata braukshanai — galvenais, lai negrab un labi izskataas.
 
 
 Tlusis:
Andri, ko tu parasti dari savaa briivajaa laikaa?
 
 
 Z-Scars:
aizbraucu uz SWH, uzdaavinaaju disku, Mikrofona veikalaa iebraucu, atdot dazhas shtelliites, tagad ieskreeju ciemos uz Apollo, peec tam ar Danu doshos pa veikaliem. Muuzikjiem ir baigais pluss — vinji var guleet liidz 11, 12. Gruuti pateikt, ko konkreetu daru. TV vairs neskatos, tur nav, ko redzeet.
 
 
 FIGORO > Andrim Kivičam, z-sc:
Andrim.- Kas ir tavas dzīves pamats, pēc kā tu vadies attiecībās ar cilvēkiem, ģimeni, veicot darbu, pieņemot lēmumus u.t.t? Vai tu centies ievērot dieva likumus? Kas ir tava lielākā kļūda, sliktākā īpašība, par ko kremt sirdsapziņa? Visai grupai.- Vai esat apmierināti ar to ko darāt? Kur jūs dzīvojat?
 
 
 Z-Scars:
es dziivee vados peec ieksheejaam sajuutaam — 99% ir iluuzijas, vieniigaa lieta, kas nav iluuzija, ir ieksheejaas sajuutas. Sirdsapzinja par daudz ko kremt, dziivee daudz kljuudu bijushas, tomeer varu teikt, ka dziivee shobriid juutos apmierinaats, godiigi sakot taas depresijas uzrodas tad, kad ir ljoti daudz briiva laika. Par Dieva likumiem — Dievs ir punkts, ko mees nevaram aizsniegt, mees tikai varam uz to tiekties. Censties es censhos, bet…. Ikdienaa es pret cilveekiem izturos tieshi taapat kaa vinji pret mani.
 
 
 Tlusis:
Sveiki! Kad brauksiet apciemot jeekabpilieshus?
 
 
 Z-Scars:
noteikti kaut kad — cik mums ir bijushi koncerti tur, vienmeer priecaajamies!
 
 
 pilnaarcerību > Z-Scars:
Paldies, ka jūs esāt. No latvišu grupām, man patīk divas. Jūs sarakstā!! Vai jūs kādreiz atbrauksiet uz Daugavpili???????????????? 
 
 
 Z-Scars:
domaajam, ka atbrauksim — gaidaam uzaicinaajumu! Varbuut pashi daugavpilieshi vareetu shaadu priekshlikumu izteikt. Taalu jau ir, bet noteikti brauksim!
 
 
 Amanda:
Mani vienmēr ir interesējis šāds jautājums sakarā ar jūsu grupu: Vai jūsu grupa saucas Z-scars, vai arī A.Kivičs un Z-scars?
 
 
 Z-Scars:
grupa saucaas Z-scars, neesam dzirdeejushi par taadu grupu kaa «A.Kivichs un Z-scars». Vienmeer grupaa ir kaads liideris, ko masu meediji izcelj.
 
 
 toms:
kaa iet ar finansēm šajos bargajos laikos?
 
 
 Z-Scars:
visaadi iet. Maaksliniekiem jaaplaano savs laiks 2 meeneshus uz priekshu, lai kaadaa dienaa neiestaajas krahs. Viena lieta ir — kaa pelni, otra lieta ir — cik teeree.
 
 
 ssikaa:
Vaj tu esi draugiem lv? 
 
 
 Z-Scars:
jaa, kursh gan tur nav? — Kivichs ir 8 gb. Zilajaa maicinjaa ir iistais. Toms — jaa, es biju pirmais, kas tur iesaistiijaas no mums.
 
 
 Mikas > nu atkal puišiem:
Jūs vispār.. tādi draudzīgi esat??? vai tā…?? 
 
 
 Z-Scars:
jaa, taa ir.
 
 
 Mikas & Chipsītis > visiem pui:
mums te viens jautaajums neliek mieru…redzeejaam juusu maajas lapaa, ka pie visiem klāt pierakstīts » labs cilvēks», izņemot, Archiju……vai tā tiešaam ir taisnība…? :)) nevareetu jau taa buut…….. 
 
 
 Z-Scars:
nee nee nee Archijs ir super — bet vinjam bija pierakstiits cits teksts, ko vinjsh kategoriski pieprasiija izdzeest. Tad nu izdzeesaam, bet aizmirsaam citu tekstu ielikt.
 
 
 fans:
Cik gadus tu staigā uz trenažieru zali ?
 
 
 Z-Scars:
saakot no 17 gadiem, kad speeleeju basketbolu. Tagad gan esmu noleemis nedaudz vairaak paskraidiit, jo trenazhieru zaale prasa pamatiigu eediena daudzumu.
 
 
 Cabis:
Tom, pamaaj man ar rocinj :D luudz
 
 
 Z-Scars:
:) dariits!
 
 
 million:
Vai juus pirms koncertiem iipashi sagatavo grimee un t.m.l!?
 
 
 Z-Scars:
TV pasaakumos jaa, ikdienaa — nee. Citi sagatavoshanaas pasaakumi — Kivichs noskaita luugshanu, visi saliek rokas un nokliedz grupas nosaukumu.
 
 
 sanux:
chiu!!! es vēlētos pajautāt kāda ir jūsu attieksme pret jaunajām grupām, kā piemēram Astro`n`out, Gain Fas Faceless u. c. 
 
 
 Z-Scars:
ljoti labi — tikai veel jaastraadaa, bet vispaar cepuri nost!
 
 
 varde > Z-SCARS:
Ko Juus uzskataat par saviem konkurentiem? 
 
 
 Z-Scars:
gruuti pateikt — taadu konkurenci nemaz nejuut. To justu, ja kristos ienaakumi, buutu mazaak koncertu. Bet taa nav.
 
 
 kika:
kad ir gaidaams, kaads jauns videoklips? 
 
 
 Z-Scars:
vasaraa — juulijaa, augustaa, septembrii. Shobriid gan neko neteiksim vairaak
 
 
 Grinč:
Kā veicās Valmieras rokfestivālā?
 
 
 Z-Scars:
bija ljoti slapji — kad mees speeleejaam, ap 22 vakaraa, tad lietus uz mirkli pierima, bet peec tam atkal lija. Bet bija ljoti labi — cilveeki bija lieliski!
 
 
 toms:
kaa radaas grupas nosaukums? 
 
 
 Z-Scars:
jaunajaam grupaam iesaku ljoti domaat par grupas nosaukumiem. Mums pashiem shis nosaukums ljoti patiik un shkjiet ljoti piemeerots muusu muuzikai. Z Scars — reetas, saapes, skjirshanaas, nepiepildiiti sapnji. «Z» paraadiijaas ljoti kuriozi, Daugavpilii pirms koncerta bija izlikti plakaati, ka muzicees Z Scars
 
 
 kristaps127 > z-scars:
Mani ļoti apēdina tas, ka grupas mājas lapā nav norādīts kā var pieteikties fanuklubā. 
 
 
 Z-Scars:
tas driiz tiks noveersts
 
 
 varde > Z-SCARS:
Kaapeec ZScars maajaslapaa vairaak nav forums? Kaads tam iemesls? 
 
 
 Z-Scars:
tikko maajas lapa tika pilniibaa paarveidota — tas driiz atgrieziisies.
 
 
 brrr:
Kas raksta vārdus dziesmām? Pārsvarā tajos nav NEKĀDAS jēgas — a`la «nezinu vai kaut kas ir bijis, varbūt tikai lietus ir lijis». 
 
 
 Z-Scars:
paraadiet kaut vienu dziesmu, kuras tekstam nav jeegas? Visam ir jeega — miilestiiba! bet ja nepatiik — ir tachu daudzas citas grupas! kuram patiik, ka maigas un sentimentaalas dziesmas «zaagjee»? Jaunajaa albuumaa ir arii nedaudz smagaakas dziesmas, kur varbuut muus nemaz nevar paziit. 
 
 
 Andris Kakucs:
Nepatiik man tie ScKivici — dziesmam loti liidziigas melodijas un teksti pamatskolas atminu klades liimenii un tas kas notiek Randinaa ir vispaar vaajpraats — es uzskatu, ka taadaa veidaa LTV popularizee aprobezotiibu, tjipa buut infantiilam ir labais stilinsh. 
 
 
 Z-Scars:
Vakar internetaa atradu, ka pasaulee ir vairaak nekaa 120 muuzikas stili. es uzskatu, ka mees darbojamies taadaa muuzikas laucinjaa, kas runaa visiem saprotamaa valodaa. Varbuut tas shkjiet infantili, bet domaaju, ka arii shii jautaataaja dziive biezhi vien ir garlaiciiga un vienveidiiga, un ir jaadomaa, kaa to padariit kraasainaaku un interesantaaki. Vienkaarshaak ir pateikt «Es Tevi miilu», nevis gari un plashi staastiit par to, ka «tu man patiic».
 
 
 varde > Z-SCARS:
Kaapeec tik ljoti tika sleepts kur notiks albuma prezentaacija????? Laikam tikai tajaa pashaa dienaa maajaslapaa paraadiijaas, kur taa ir…. Taa buutu aizgaajusi, bet taa kaa ieprieksheejaa dienaa veel vieta maajaslapaa nebija noraadiita, tad nekaa… 
 
 
 Z-Scars:
patiesiibaa vieta netika sleepta — bija redzama adrese, tikai nebija teikts, ka tas ir Leljlju teaatris. 
 
 
 Elīza:
Pārsteidza Jūsu uzstāšanās pie Leļļu teātra, vai auditorija atbilda gaidītajam? Jeb kurā gadījumā -tas likās varen jauki !!!:) 
 
 
 Z-Scars:
tas nebija taa iipashi plaanots pasaakums — nebija meerkja savaakt lielu publiku. Pasaakums sanaaca jautrs. 
 
 
 minka:
Noklausījos jauno albumu — Tu tomēr joprojām esi romantiķis… Vai nav pārāk grūti stāties pretī visam negatīvajam, kas nāk par Tevi(un arī grupu kopumā) visādos forumos no kompleksu pārņemtajiem? Vai Tu tos lasi? (M. Freimanis izteicās, ka sen to nedarot). Veiksmi! 
 
 
 Z-Scars:
peedeejaa laikaa — kaadus 3 meeneshus — vairs nelasu. Nav veerts iedziljinaaties — biezhi vien ir tik nepamatotas un absurdas lietas! Es ticu energjiju teorijai un es no to visa juutu taadu zhulti un negaacijas, forumi ir lieliska iespeeja anoniimi izgaazt zhulti un nedabuut par to pa muti. Nu tad pasakiet, kur un kad tiekamies?
 
 
 Zane:
Kā top jūsu dziesmas?
 
 
 Z-Scars:
ar tapshanas panjeemieniem :) top pavisam vienkaarshi — maajaas sagatavoju gjitaaru un akordus, un peec tam pievienojam visu paareejo. Patiesiibaa nav taadas vienotas formulas. Jaasaka gan, ka dziesmas un melodijas top ljoti razhiigi.
 
 
 Chipsīts > jautrajiem Puishiem:
Jūsu jaunā albūma nosaukums ir «pasakas un reklāmas» ……a jūs paši bieži stāstat pasakas?? cik patiesi esat?? 
 
 
 Z-Scars:
tieshi taadeelj albuumam ir taads nosaukums — nevienam no mums neizdodas buut pilniibaa patiesam. Gan reklaamas, gan pasakas ir meli. Mees savaa buutiibaa esam vienkaarshi — citreiz naakas dziivee kljuudiities. Nav dziivee tikai melns vai balts. Dziive ir raiba un interesanta, turklaat viss ljoti strauji mainaas. 
 
 
 Mikas > arii puishiem:
kas jauns??:)) 
 
 
 Z-Scars:
ir jauns albuums, koncerta repertuaaraa ir jaunas dziesmas. Jaunums ir tas, ka iesaakaam darbu pie treshaa albuuma. Runaajot par sho albuumu, muusu izdeveeji muus ljoti paarsteidza — ar leljlju teaatri un maskaam, kas izveidotas peec muusu sejaam. Vinji bija papeetiijushi muusu koncertu ierakstus — lieliski muus atteeloja, kurstiibas, zhestus utt. Koncerttuure plaanojas vairaak uz rudens pusi. Tuvaakais koncerts tagad vasaraa mums plaanojas Preiljos. Pavisam vasaraa buus kaadi 5-6 koncerti. Bet nopietnaa tuure buus rudenii — Grandaa, Pablo u. c.
 
 
Apollo:
Paldies par patīkamo un saturīgo sarunu. Paldies visiem čatotājiem, kas piedalījās ;)
 
 
 Z-Scars:
paldies par izturiibu!