Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apakšveļa mīļotās izsekošanai

Internetā tiek piedāvāts iegādāties sieviešu apakšbikses «Forget-me-not-panties», kas aprīkotas ar to valkātājas izsekošanas sistēmu, informē interneta medijs «Newsru.com».

Reklāmā teikts, ka izstrādājums ļauj 24 stundas diennaktī sekot «objekta» kustībām, ķermeņa temperatūrai un pulsam.

Jaunieveduma veidotāji stāsta, ka veļas audumā nemanāmi iešūts Globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) raidītājs ar barošanas bloku, kas ļauj jebkurā mirklī noteikt biksīšu valkātājas atrašanās vietu, viņai pašai neko pat nenojaušot. Koordinātas caur satelītu tiek nosūtītas uz internetu, tāpēc datus iespējams saņemt jebkurā datorā vai mobilajā telefonā, kam ir interneta pieslēgums.

Ierīces veidošanā izmantotas tehnoloģijas, kas agrāk lietotas militārajā rūpniecībā. Raidītājs tiek iešūts veļā tā, ka ar tausti ir gluži nemanāms. Izstrādājums radīts Japānā.

Sieviešu «izsekošanas» apakšveļas cena ir samērā augsta — no simt dolāriem (58 latiem) par pamata modeli līdz progresīvam septiņu dienu komplektam ar ķermeņa temperatūras un sirdsdarbības indikatoru par 1190 dolāriem (687 latiem).

Kā informē jaunās veļas ražotāji, ierīci var izmantot kā greizsirdīgi vīri un mīļākie, tā arī norūpējušies tēvi. Tā kā patlaban pasūtījumu pieņemšana uz laiku pārtraukta, var spriest, ka greizsiržu ieinteresētība ir liela.

ASV Aizsardzības ministrijas izveidotā Globālās pozicionēšanas sistēma paredzēta objektu atrašanās vietas noteikšanai ar satelītu. Tā ļauj ļoti precīzi noteikt objekta atrašanās vietu uz zemes, gaisā vai uz ūdens trijās dimensijās neatkarīgi no tā, vai objekts kustas vai stāv uz vietas.