Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā, pusdienojot kafejnīcā, saslimuši jau 12 cilvēki

Liepājā nedēļas nogalē slimnīcā ar akūtu zarnu infekciju kopumā ievietoti jau 12 cilvēki, kuri pusdienojuši vienā no pilsētas kafejnīcām, aģentūru BNS informēja Sabiedrības veselības aģentūras (SVA) Liepājas filiāles vadītāja Ingrīda Kužniece.

Pagaidām vēl nav zināms infekcijas izraisītājs. SVA vēl nav izdevies sastapt un izmeklēt arī kafejnīcas darbiniekus, taču Kužniece teica, ka «tas esot laika jautājums».

Savukārt Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) speciālistiem joprojām nav izdevies iekļūt kafejnīcā, jo tā slēgta arī pirmdien.

PVD Liepājas pārvaldes vadītāja Iveta Eglija pastāstīja, ka kafejnīcas vadībai pirmdien nosūtīts rakstisks uzaicinājums šonedēļ ierasties PVD, jo uz piektdien izteikto telefonisko aicinājumu uzņēmuma vadītāja joprojām nav atsaukusies.

Piektdien slimnīcā ar akūtu zarnu infekciju ievietoti seši cilvēki. Saslimuši gan pilsētas, gan rajona iedzīvotāji.

Epidemioloģiskajā izmeklēšanā konstatēts, ka visi saslimušie pirms tam ieturējuši maltīti kafejnīcā «Talants» Rīgas ielā.