Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrieti nemeklēju un negaidu. 2.

Ingai netīk runāt par mīlestību un sāpinošo kopdzīvi, ko viņa pacieta divu gadu garumā. Tagad viņa dzīvo kopā ar savu 16 gadus veco meitu un ir laimīga. 

— Tad, kad es mīlu, es mīlu kā muļķe, ar pilnu atdevi. Man neienāk prātā otru krāpt. Kāpēc lai es gribētu citu vīrieti, ja man pietiek ar savējo? Bet daudziem vīriešiem tā nav! Viņiem pēc kāda laika jau interesē cita. Viņiem tas skaitās: sekss ir sekss un mīlestība ir mīlestība. Bet es nevaru nodalīt šīs lietas.

Ingai grūti bija pārvarēt smago krīzi pēc attiecību izjukšanas.

— Tad es daudz lietoju alkoholu, daudz pīpēju un daudz raudāju. Mīlestībā mani visvairāk baida tas, ka es mīlu neprātīgi, bet ar ko tas beidzas? Ar sirdssāpēm. Es tās negribu piedzīvot!

Visu laiku norobežojoties, Inga ap sevi uzcēlusi biezu un augstu sētu. Bijuši daudzi klauvētāji, bet durvis nav atdarītas. — Bet es zinu, ja kāds nepadosies un būs uzstājīgs «klauvētājs», es tās durvis atvēršu. Bet baidos tikt sāpināta.

Jautāta, vai Inga negaida vīrieti, ar kuru varētu būt kopā, viņa atteic: — Es nevienu negaidu! Es dzīvoju savā nodabā. Domāju par šodienu, rītdienu, par nākamo mēnesi. Manos plānos vīriešu nav. Varbūt es viņu satiktu, ja katru dienu par to domātu.

Vīriešus, ko satieku ikdienā, uztveru kā cilvēkus, un ja viņi manu draudzīgo nostāju uztver kā kaut kādu seksuālu interesi — tās ir tikai viņu problēmas. Es esmu laipna pret cilvēkiem, nevis tikai vīriešiem.

Ingai pārsvarā uzmanību pievērš precēti vīrieši, bet viņa, būdama katoliete, nekad neatļaušoties gulēt ar vīrieti tikai seksa pēc.

— Tas ir tik jēli. Viņi sola visādas muļķības. Labi, ka es pret to izturos auksti. Es viņus vienkārši necienu! Es necienu, ka viņiem visa dzīve šķiet tik vienkārša. Mājās viņam ir kalpone, gultā cita. Mani tracina, ka viņi neslēpj negatīvās domas par savām sievām. Viens pat stāstīja, ka viņam kaut kas neesot garšojis un kā iesviedis viņai sejā to ēdienu!

Interesanta ir Ingas draudzeņu nostāja — viņas Ingu apskaužot, jo viņa esot laimīga. — Pašas draudzenes nokļuvušas riņķa dancī, kur kopā ar vīrieti jāpiedzīvo sāpes un no tām nevar tikt vaļā, jo ir kopīgi īpašumi, kopīga manta.

Ingai vīrietis naudas dēļ nav vajadzīgs. — Meita man jau ir, mana dzīve ir nodrošināta. Ja vēl man būtu labāka alga — viss būtu. Man vajadzīga vīrieša mīlestība, nevis nauda! Turklāt ar savu naudu varu būt neatkarīga. Man viss ir izplānots. Es rēķinus nomaksāju un mājās nekā netrūkst, jo es māku plānot savus tēriņus. Ko man vīrietis var iedot? Seksu? Bet es bez mīlestības negulēšu! Turklāt neesmu no sievietēm, kas nevar izturēt bez seksuālās baudas, tā man nav pirmajā vietā.

Pastāv viedoklis, ka sieviete meklē sev tādu vīrieti, kas līdzinās tēvam. Inga attiecībā uz sevi tam piekrīt. — Jā, mans tēvs ir mans vīrieša ideāls. Viņš ir vīrietis ar zelta rokām, kurš ļoti daudz savā dzīvē ir paveicis, joprojām jūtu, cik ļoti viņš mīl mani un manu meitu.

Stāsta nobeigums — rīt.