Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrieti nemeklēju un negaidu. 3.

Inga savos 33 gados dzīvo viena, tikai kopā ar savu 16 gadus veco meitu. Vīrieti viņa nemeklē un negaida. 

Man neder «mīksts» vīrietis

Inga šobrīd jūtas harmoniski. — Es zinu: ja Dievs man kādu vīrieti «piespēlēs», tas nebūs «brāķis». Es ticu, ka nenodzīvošu dzīvi viena. Tajā pašā laikā es nebaidos palikt viena, jo katrs saņem to, ko pelnījis. Es pietiekami labi izskatos, arī raksturs man nav tas briesmīgākais. Es nemeklēju vīrieti — savas dzīves glābēju, bet dzīves draugu.

Redzu, cik daudzas sievietes ir «mīkstas». Sievietei ir bērni, nesakārtota sadzīve, parādi un viņas domā, ka atnāks vīrietis un visu sakārtos un viņu izglābs. Kāpēc viņam vajadzīga tāda sieviete? Arī viņi grib būt brīvi, laimīgi, kopā ar laimīgām sievietēm. Tur jābūt neprātīgai mīlestībai, lai kāds tādu gribētu. Es neesmu izmisusi un negaidu no vīriešiem brīnumus. Man arī vīrieša rokas saimniecībā nepietrūkst, jo ir tēvs un brālis — manās mājās krāni nepil.

Mani nav jāglābj — es neesmu nelaimes čupa, kas jāvelk ārā no problēmām, parādiem. Meita ir izaugusi, tādēļ vīrietim nebūs jāuzņemas atbildība par svešu bērnu. Esmu kārtīgam vīrietim līdzvērtīga partija.

Kādu vīrieti Inga gaida? — Man vajadzīgs vīrietis ar spēcīgu raksturu. Nav runa par pakļaušanu, bet mierīgu līdzāspastāvēšanu, «mīksto» es pakļaušu. Bet, ja vīrietis mēģinātu pakļaut mani — nekas nesanāktu! Es nekad nepakļaušos vīrietim! Man vienkārši ir tāds raksturs! Man vajadzīga harmonija!

Meita — mana labākā draudzene

Inga par savu lielāko vērtību sauc meitu: — Viņa man ir draudzene, mans tuvākais cilvēks. Es meitai varu uzticēties un viņa visu izdarīs, jo zinu, ka viņa mani mīl. Par vīrieti es tā nekad nevarētu būt droša: šodien viņš tevi mīl, bet varbūt pēc nedēļas vairāk nemīlēs.

Lindas tēvs nebija Ingas dzīves lielā mīla, tāpēc viņa attiecības pārtrauca, kad uzzināja, ka palikusi stāvoklī. Atteicās organizēt kāzas, jo zināja, ka nevēlas dibināt ģimeni ar nevēlamu cilvēku.

Inga vērtē, ka, būdama māte un tēvs vienā personā, viņa ir spējusi Dieva uzticēto bērnu izaudzināt par labu cilvēku. Turklāt šādā ģimenes lokā nevar nonākt strīdā par bērnu audzināšanu.

Savas bažas par pretējo dzimumu Inga stāstījusi arī meitai, atgādinot: — Linda, esi ļoti uzmanīga, es negribu, lai kāds tev tā darītu pāri, jo tā notiek realitātē, tās nav pasakas.

Esam pārrunājušas pusaudžu vecuma interešu modeli no meiteņu un puišu skatījuma: kas kuram ir svarīgs un kurš ko meklē un ko īsti pusaudžu puiši no meitenēm vēlas. Bet meitai pašai ir tiesības izvēlēties, ar ko būt kopā un kādas attiecības veidot. Šīs patiesības apliecinājums ir tāds, ka meitai jau desmit mēnešus ir pastāvīgs draugs.

Beigas.