Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kailijai Minogai slimnīcā atbrīvotas astoņas telpas

Popdīvas Kailijas Minogas ārstēšanās no krūts vēža kļuvusi par iemeslu skandālam viņas dzimtajā zemē Austrālijā, jo dziedātājas dēļ slimnīcā vajadzējis pārvietot uz citām telpām sirds slimniekus, vēsta «imdb.com».

Minoga, kam maija beigās tika veikta krūts vēža operācija, saniknoja smagi slimo pacientu ģimenes, kad dziedātājas pavadoņi Melburnas «Cabrini» slimnīcā lika atbrīvot astoņas telpas.

«Viens no apsardzes puišiem man teica: «Tu nevari tur iet.» Es sacīju: «Varu gan, es esmu šeit apmeklējusi savu māti jau nedēļu, es noteikti apmeklēšu viņu arī šovakar.» Šie puiši izvadīja mani laukā kā kriminālnoziedznieci,» aizvainoti stāstīja kādas pacientes meita.

Lai gan pati Minoga neizvirzīja striktās prasības, Austrālijas Veselības pakalpojumu apvienības vadītājs Džefs Džeksons norāda, ka īpaša attieksme bijusi vajadzīga, lai dziedātāju aizsargātu no preses, taču drošības normas aizgājušas par tālu.

«Tā nebija pareizā rīcība. Kritiski slimus pacientus, kuri gaidīja operāciju, nevajadzēja pārvietot, ja vien tas nav nepieciešams viņu veselības apsvērumu dēļ. Slimnīcas apmeklētāji, personāls, kas aprūpēja tieši Kailiju, un citi darbinieki tika pakļauti pārmērīgi centīgai Kailijas pavadoņu attieksmei. Personāls un apmeklētāji sastapās ar neērtībām un kavēkļiem, un tas dezorganizēja cilvēku plūsmu pa slimnīcu,» skaidroja Džeksons.