Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Hokeja izlase startēs divos «Euro Challenge» posmos

Kā informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Jānis Stepītis, Latvijas hokeja izlase nākamsezon piedalīsies arī divos Eiropas Izaicinājuma kausa («Euro Challenge») posmos, no kuriem viens notiks Latvijā.

Pasaules «otrā ešelona» izlases jau ceturto sezonu piedalīsies «Euro Challenge» turnīrā, kas pārsvarā kalpo par izlases tuvāko rezervju pārbaudi. Pērn neoficiālajā komandu kopvērtējumā mūsu izlase ieguva pirmo vietu (pirms tam 11. un 2. vieta).

Šogad Turīnas olimpisko spēļu dēļ Latvijas izlase plāno piedalīties tikai divos no četriem turnīra posmiem. Tiks izlaists pirmais posms, kas no 2. līdz 4. septembrim norisināsies Itālijā un Dānijā (pavisam piedalīsies astoņas komandas).

Otrais posms no 11. līdz 13. novembrim notiks Latvijā (visticamāk — Rīgā). Pie mums atbrauks Ukrainas, Polijas un Nīderlandes izlases.

Nākamajā posmā no 16. līdz 18. decembrim Latvija dosies uz Franciju, kur bez mājiniekiem būs arī Itālijas un Kazahstānas izlases (rezervē Horvātija). Pastāv iespēja, ka uz šo posmu varētu tikt sūtīta U-20 izlase, kam nepieciešamas pārbaudes spēles pirms debijas decembra beigās Kanādā notiekošajā pasaules čempionāta augstākajā divīzijā.

Pēdējā «Euro Challenge» posmā (10.–12. februāris) piedalīsies tikai 12 izlases, jo paralēli ar Latvijas izlases līdzdalību norisināsies Turīnas olimpiskās spēles. Gatavojoties tām, Latvija jau īsi pirms sacensību sākuma turnīra norises vietā tiksies ar mājinieci Itāliju.

Acīmredzot trūks 9. februārī iecerētās pārbaudes spēles ar Zviedriju, jo izlases hokejisti tikai 1–2 dienas iepriekš varētu tikt atbrīvoti no saviem klubiem un šāda spēle varētu nelabvēlīgi ietekmēt sagatavošanās posmu kopumā.