Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bergmanim otrā vieta stiprinieku sacensībās Maskavā

Latvijas spēkavīrs Raimonds Bergmanis izcīnījis otro vietu Starptautiskās spēkavīru federācijas «IFSA Strongman» rīkotajās sacensībās «Moscow Grand Prix». Uzvaru guva lietuvietis Židrūns Savicks.

Kopumā sacensībās startēja vienpadsmit dalībnieku, kuriem divās dienās bija jāveic astoņi vingrinājumi.

Sacensības ritēja ļoti spraigi — pēc pirmās dienas līderpozīcijās ar 40,5 punktiem bija izvirzījies lietuvietis Savicks, kam sekoja norvēģis Svends Karlsens un igaunis Andruss Murumets (abiem 30 punktu), Krievijas uzlecošā zvaigzne Mihails Kokļajevs (29,5 punkti) un Bergmanis (27,5 punkti).

Otrās sacensību dienas sākumā tikai Savicks varēja justies droši, jo 10,5 punktu atrāviens un parādītais sniegums pirmajā dienā ļāva prognozēt, ka viņš uzvarēs arī sacensību kopvērtējumā.

Otrajā sacensību dienā visus konkurentus pārsteidza Bergmanis, kas četros vingrinājumos izcīnīja divas uzvaras, reizi bija otrais un vēl reizi trešais, tā pārliecinoši nodrošinot otro vietu Maskavas lielās balvas izcīņā.

Trešo vietu sacensību kopvērtējumā spraigā cīņa spēja iegūt talantīgais Krievijas spēkavīrs Kokļajevs, kam tās bija tikai otrās sacensības viņa karjerā.

«Ar savu rezultātu esmu ļoti apmierināts, jo pēc pagājušā sezonā gūtā rokas savainojuma un sekojošās operācijas tā bija mana atgriešanās spēkavīru sportā,» gandarījumu pauda Raimonds Bergmanis. «Gribu vēlreiz pateikties ķirurgam Pēterim Studeram par man doto iespēju turpināt piedalīties sacensībās.»