Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kam pienākas <I>krutais</I> sekss?

Kaut kur kaut kā pa ausu galam izdzirdēju kāda puiša frāzi: «Man derdzas novītuši sieviešu ķermeņi…»

Laikam runa bija par iekāres objektiem. Sāku prātot par tiem, kas iedala Homo sapiens novītušajos un nenovītušajos. Tātad nenovītušajām pienākas frāzes autora uzmanība, iekāre un, protams, krutais sekss, bet novītušās tiek svītrotas no iekāres cienīgo sarakstiem.

Diez cik gadus uz pasaules sabijis sieviešu ķermenis tiek ieskaitīts novītušo kategorijā? Pēc zinātnieku pētījumiem, cilvēka novecošanās procesi sākas uzreiz pēc pubertātes vecuma. Tātad meitene ap gadiem sešpadsmit jau sāk nenovēršami, nemanāmi novecot. Tad jau ap gadiem septiņpadsmit tā jau varētu pretendēt uz novītuša zieda statusu?

Tā kā neredzēju vaigā to, kurš nemīl sievietes, bet tikai pumpuriņus, varu atļauties izteikt pieņēmumus viņa paša gadu skaita sakarā. Pieņemsim, jaunais cilvēks ir 20 gadu jauns. Tad 30 gadu veca sieviete viņam šķitīs sagrabējusi večiņa, kas nedrīkst domāt par seksu.

Ja jaunais cilvēks ir 30 gadu jauns, tad 40 gadu veca dāma viņam šķitīs sagrabējusi veča, kas jau stāv uz kapa malas, kurai nav ne mazāko tiesību aizdomāties pat par seksa iespējām. Nu, un tā tālāk.

Bet tagad iedomāsimies, ka jaunais cilvēks, laikam ritot, pats kļūst gan 30, gan 40 utt. gadu vecs. Vai varbūt viņš pats uzskata, ka ir mūžam jauns? Tikai viņa gultas partnerēm vienmēr jābūt jaunām un svaigām? Pazīstu dažu labu, kas lepni ziņo, ka mīlējoties tikai ar jaunām un frišām. Vēl kādu, kas allažiņ precas tikai ar divdesmitgadīgām.

Tiklīdz sieva kļūst vecāka, tā steidzami tiek mainīta pret jaunāku eksemplāru. Nabadziņi, viņi tā arī neiepazīst sievietes būtību, kas ar gadiem kļūst aizvien interesantāka un jutekliskāka!

Drīzāk tāda puisieša psihē, kas izteicis frāzi par nepatiku pret novecošanās pazīmēm sievietes ķermenī, mīt tā saucama gerontofobija — bailes no vecuma. Parasti tādi cilvēciņi domā, ka paši nekad nenovecos. Toties, kad samana beidzot arī savas novecošanas pazīmes, krīt drūmākajā depresijā. Paši sev aizliedz seksu. Tiek pie iedomātas impotences.

Viņu dabīgais hormonālais līmenis krītas, veselība bojājas, un ilgi nav jāgaida līdz bēru marša skaņām paša bērēs.

Jāteic gan, ka ne tikai vīrieši sirgst ar gerontofobiju. Slēptā formā tā piemīt arī sievietēm. Ne visām, paldies Dievam, bet tām, kas pašas sev noliegušas seksu, pamatojot to ar to, ka tik vecas un nesmukas viņas vairs nedrīkst baudīt intīmas tuvības priekus.

Nu, man atkal gribas lietot nodrāzto frāzi, ka nav neglītu, iekāres necienīgu sieviešu. Visas tās, kas mīl dzīvi un sevi, vienmēr raisa pretējā dzimuma interesi par sevi. Visām viņām pienākas krutais sekss.

Ir taču tik aizraujoši vērot sava brieduma iestāšanos! Ar briedumu iestājas daudz dziļāka seksa un juteklības izpratne. Tieši tas pats notiek ar vīriešiem. Mēs visi esam laba, kvalitatīva seksa cienīgi! Jebkurā vecumā! Bet nicīgi sprauslājošiem novecošanās izpausmju sakarā gribu ieteikt meklēt dakteru palīdzību, ja viņi nevēlas gadiem ritot iedzīvoties depresiju murgā.

Un vēl — pavisam aizraujoši sagaidīt briedumu divatā. Novēlu kruto seksu jums visiem, lai kādā vecumā jūs būtu!