Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijā dežurē miliči, kuri atpazīst noziedzniekus pēc to uzvedības

Krievijas lidostās un dzelzceļa stacijās patrulē miliči, kuri specializējušies uz noziegumiem tendētu personu psiholoģiskā atpazīšanā, lai cīnītos pret terorismu un noziegumiem vasaras tūrisma sezonā.

«Desmitiem civildrēbēs tērptu miliču pastāvīgi patrulē lidostās, dzelzceļa stacijās un sabiedriskās pulcēšanās vietās,» pēc tiesībaizsardzības struktūru darbinieku tikšanās Tuapses pilsētā Krievijas dienvidos trešdien paziņoja Krievijas iekšlietu ministra pirmais vietnieks Aleksandrs Čekaļins.

Milicijas darbinieki ir īpaši mācīti psiholoģijā, un, novērojot uzvedību, izturēšanos, rokas bagāžu un kontaktējoties ar citiem, viņi var ātri noteikt personu, kura gatavojas paveikt noziegumu, sarīkot teroraktu vai pastrādāt citus smagus noziegumus.

Kopš pagājušā gada augusta Krievijā notikusi virkne uzbrukumu, arī vienlaicīga divu pasažieru lidmašīnu uzspridzināšana dažādās vietās, terorista pašnāvnieka sarīkots sprādziens sastrēgumstundā pie Maskavas metro, kā arī Beslanas skolas ķīlnieku krīze.