Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aiztur divus Cēsu policistus

Šā gada 8. jūnijā Valsts policijas Iekšējā drošības biroja darbinieki (VP IDB) aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu Kriminālprocesa kodeksa 120. panta kārtībā aizturēja divus Cēsu rajona policijas pārvaldes Ceļu policijas darbiniekus, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojs.

IDB ierosinātas divas krimināllietas: pēc Krimināllikuma 318. panta 1. daļas «Par valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, ja šīs darbības radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas tiesībām un interesēm», kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām, atņemot amatu uz laiku no viena līdz trim gadiem vai bez tā. Un pēc Krimināllikuma 327. panta 1. daļas «Par dokumenta viltošanu, ja to izdarījusi valsts amatpersona», kas paredz sodu ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.