Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iespējams, Pabriks neformāli tiksies ar Lavrovu

Ārlietu ministram Artim Pabrikam (TP) ceturtdien un piektdien notiekošās Baltijas jūras valstu padomes dalībvalstu ministru sanāksmē Sčecinā, Polijā, iespējama neformāla tikšanās ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu.

Aģentūrai LETA ministra preses sekretāre Dagnija Stuķēna atzina, ka Latvijas un Krievijas starpā ir pārrunājami vairāki aktuāli jautājumi — ne tikai abu valstu robežlīgums, bet cita starpā arī starpvaldību komisijas darbs.

Baltijas jūras valstu padomes valstu sanāksmē ministri apspriež reģiona attīstību pēc Eiropas Savienības paplašināšanās.

Ministri pārrunās padomes iespējas intensificēt savu darbu, sekmējot Baltijas jūras reģiona valstu ekonomiskos un kultūras sakarus.

Pašreiz padomes prezidiju vada Polija, un 2006. gadā prezidēšanu uzņemsies Islande.

Baltijas jūras valstu padome tika dibināta 1992. gadā, un tajā ir 11 valstis — Latvija, Lietuva, Igaunija, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Somija, Islande, Vācija, Polija un Krievija.