Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vaikules burziņš ar Paulu

Krievijā populārā Latvijas dziedātāja Laima Vaikule dzimtenē ne tikai atpūšas savā Lielupes rezidencē, bet arī apmeklē dažādus izklaides pasākumus. Pagājušajā nedēļā viņa redzēta programmas «Viva La Bomba» pēdējā izrādē.

Plašu rezonansi guvušais producenta Viktora Runtuļa lolojums — tekilu, salsu un Meksikas sauli slavinošā muzikālā programma ar bijušo grupas «Caffe» solistu Intaru Busuli un dziedātāju Aiju Vītoliņu jeb Amber galvenajās lomās — pagājušajā nedēļā tika izrādīts pēdējo reizi.

«Ielēkt pēdējā vagonā» mēģināja ne tikai vairāki simti «mirstīgo», bet arī daudzi sabiedrībā plaši pazīstami cilvēki un miljonāri. Sākoties izrādei, draugu pulka ieskauts, ieradās miljonārs Pēteris Šmidre, kuru klubā «Essential» (tā lielajā zālē noritēja visas «Viva la Bomba!» izrādes) jau gaidīja viņa dzīvesbiedre Aija Simsone.

Mirkli pirms tam aktiera Daiņa Gaideļa pavadībā zālē ienāca arī Dailes teātra prīma Rēzija Kalniņa, kas zālē pārāk ilgi neuzkavējās un drīz devās prom.

Nepilnu stundu pirms izrādes uz klubu «Essential» piezvanīja Laimas Vaikules dzīvesbiedrs Andrejs, kas lūdza rezervēt vietas pie galdiņa sev, Laimai, Raimondam Paulam, viņa kundzei Lanai, kā arī Latvijas Televīzijas režisorei Svetlanai Rudzītei un viņas meitai Līgai Ozolai.

Tiesa gan, »Vakara Ziņu« rīcībā ir informācija, ka šī kompānija izrādes apmeklējumu plānojusi jau krietni iepriekš — Vaikule vēlējās dzirdēt dažus jaunos izpildītājus. Pavadījuši klubā aptuveni stundu, Vaikule un Pauls devās prom, atstājot pārējos vakara viesus karstasinīgo melodiju un deju virpulī. »Vakara ziņām« neizdevās uzzināt, vai patiesībai atbilst baumas, ka Vaikule esot piekritusi piedalīties decembrī paredzētajā uzvedumā «Cabaret Nr. 3» — par to dziļdomīgi klusē arī šova producents Viktors Runtulis.