Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rasels Krovs uzbrūk viesnīcas darbiniekam

Dažas dienas pēc aresta par uzbrukumu «Oskara» balvas laureāts Rasels Krovs publiski atvainojās par to, ka dusmu lēkmē metis ar telefonu viesnīcas darbiniekam.

Televīzijas intervijās MSNBC un Deivida Letermena šovā CBS Krovs centās izskaidrot pirmdien Ņujorkas viesnīcā notikušā skandāla iemeslus, pamatojot to ar vientulības un neapmierinātības uzplūdiem, jo viņš neesot varējis sazvanīt savu Austrālijā mītošo sievu.

«Man ļoti žēl par to incidentu, un es nožēloju visu, kas notika,» Letermenam sacīja Jaunzēlandē dzimušais aktieris. «Galu galā es izdarīju kaut ko visai muļķīgu… Tā ir, iespējams, visapkaunojošākā situācija, kādā es esmu iekļuvis savas dzīves laikā.»

Pazobojoties par aktieri, līdz ar Krova ierašanos Letermens paņēma no sava galda telefonu un aiznesa no skatuves.

Krovs, kurš tēlo bokseri savā jaunajā filmā «Cinderella Man», pēc incidenta tika arestēts sakarā ar apsūdzībām par uzbrukumu un nelikumīgu ieroča izmantošanu, jo aktieris meta ar telefonu durvju sargam viesnīcā «Mercer», Manhetenā.

Kā ziņots, policisti Krovu aizturēja un pirmdien pēcpusdienā saslēgtu rokudzelžos nogādāja Manhetenas krimināltiesā, kur viņš pēc apsūdzību nolasīšanas atbrīvots pret galvojumu līdz tiesai 14. septembrī. Ja Krova vaina par uzbrukumu tiks atzīta, viņam draud cietumsods līdz pat septiņiem gadiem.

Krova pārstāvis gan izdeva paziņojumu, ka aktieris sviedis telefonu pret sienu, nevis durvju sargu, taču policija informē, ka viesnīcas darbiniekam trāpīts pa seju.

Krovs, kurš saņēma «Oskara» balvu par 2001. gada filmu «Gladiator», intervijā sacīja, ka cerējis «atvainoties personiski [durvju sargam], bet šobrīd viņš neatbild uz telefona zvaniem».

Aktierim pašlaik vairāk nākas koncentrēties uz nožēlas pilniem paziņojumiem nekā uz filmas «Cinderella Man» reklamēšanu, lai gan filma negūst cerētos komerciālos panākumus.

Iznākšanas nedēļas nogalē par filmu nopelnīti 18,6 miljoni dolāru (10,6 miljoni latu), tāpēc tā palika tikai kā ceturtā ienesīgākā filma ASV.

Krovs jau agrāk ir izpelnījies karstasinīga cilvēka reputāciju. Tā 2002. gada martā viņš atvainojās par to, ka bija pagrūdis un nolamājis britu televīzijas producentu, kurš saīsināja Krova runu pēc Amerikas Kinoakadēmijas balvas saņemšanas.