Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šodien, 11 jūnijā, dresētu suņu priekšnesumi tirdziencības centrā «Mols»

Jautrā Ollija no tirdzniecības centra «Mols» šo sestdien, 11. jūnijā plkst. 14:00 aicina bērnus un jauniešus, ģimenes un visus pārējos uz dresētu suņu priekšnesumiem no Limbažu suņu sporta skolas «Džipo & Co».

Interesantu triku paraugdemonstrējumus, prasmes smalki uzvesties un parādīt sevi no labākās puses, kā arī 2 suņu un viņu saimnieku tērpu kolekcijas rādīs divi Amerikāņu Stafordšīras terjeri, divi rotveileri un 1 dobermanis programmā «Suns un bērni». Visas atrakcijas notiks uz t/c «Mols» mazās skatuves.

Suņu sporta skolas «Džipo & Co» direktore Ilga Brokāne stāstīs par suņu audzināšanas nozīmi, pareizu apiešanos ar suņiem arī bērnu klātbūtnē, kā arī suņu sporta sacensības kā lielisku izklaides pasākumu ģimenēm.

Kā jau agrāk tika ziņots, jau no 12. marta tirdzniecības centrā Mols katru sestdienu un svētdienu ir OLLIJA — bērnu pasaku tēls, kura lielākā vēlēšanās ir padarīt mazos Mola apmeklētājus zinošākus, laimīgākus un smaidīgākus.

Gan pati Ollija, gan viņas vārds ir izkristalizējusies tieši no daudzu Latvijas bērnu domām un sapņiem, tāpēc vienmēr jautrā un aktīvā garastāvoklis būs lielisks draugs ikvienam t/c Mols mazajam apmeklētājam.