Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Notiks elektroniskās mūzikas pasākums «NĒ» — bez un pret narkotikām

17. jūnijā no plkst. 13.00 līdz 21.00 vienā no Rīgas skaistākajiem parkiem Ziedoņdārzā norisināsies pasākums «NĒ» (elektroniskā mūzika bez/PRET narkotikām). Pasākums notiks Pretnarkotiku nedēļas «Brīvā zona» laikā. To organizē «Bio.codes Production» sadarbībā ar Rīgas Narkomānijas profilakses centru. 

Pasākuma mērķis:

Elektroniskās deju mūzikas pasākumi parasti norisinās nakts laikā, klubos vai kādās citās telpās, tie ir pasākumi, par kuriem sabiedrībā pieņemts uzskatīt, ka tās ir narkotiku un citu apreibinošu vielu lietošanas vietas (kas daļēji arī ir taisnība). Līdz ar to sabiedrībā radies priekšstats, ka viss, kas saistīts ar elektronisko deju mūziku, ir saistīts arī ar narkotisko vielu lietošanu.

Ar pasākumu «NĒ» vēlamies parādīt, ka šis priekšstats ir maldīgs un ka elektronisko deju mūziku var baudīt bez apreibināšanās, dienas laikā gozējoties saulītē…

Pasākuma norises apraksts:

No plkst. 13.00 līdz plkst. 21.00 visiem apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes:

1) dažāda elektroniskā mūzika;

Visas dienas garumā Ziedoņdārzā uzstāsies dīdžeji — Brain, Fee-Nix.Z, Melnizz («Bio.codes»), Krī, Oļegs, Arkanz, MC Kurts (Ritmiņš Kolektīvs), MC Skim, Antons («9 Kanal») —, kuru tekstos tiks atspoguļotas ielu dzīves aktualitātes un problemātika. Uzdodiet dažādus jautājumus — MC veidos dialogu ar publiku. Mixmasters AG & Raitis uzstāsies kopā ar «BGK» breikeriem (ielu dejotājiem). Dzīvajā tehno spēlēs NGC-5128 ([s:7895]).   

2) grafiti;

Pasākuma laikā tiks zīmēti grafiti un trafareti. Piedalīsies mākslinieki: Element (Liepāja), Cibrc (Rīga) u. c. Apmeklētāji arī varēs iesaistīties — iepriekš vai turpat uz vietas sagatavojot savus trafaretus! Smukākais, trāpīgākais trafarets saņems Rīgas Narkomānijas profilakses centra veicināšanas balvu.