Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Talsu pilsētas svētki notiks līgo noskaņās

Talsu pilsētas svētki, kas notiks no 24. jūnija līdz 26 jūnijam, veidoti līgo un Jāņudienas noskaņās.

Pilsētas svētki ar devīzi «Kad viss tikai sākas» iesāksies Līgās 23. jūnijā ar Līgo balli, kurā muzicēs grupa «Hallo».

Jāņos, 24. jūnijā, svētki turpināsies ar devīzi «Kad līgotāji atmodušies» un sāksies plkst.22 ar naktskoncertu pie un uz Talsu ezera. Šajā pašā laikā sāksies arī starptautiskais folkloras festivāls «Talsi līgo».

Starptautiskajā folkloras festivālā aicinātas piedalīties Talsu sadraudzības pilsētas folkloras kopas no Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Kopumā festivālā uzstāsies seši folkloras kolektīvi.

Maigās, 25. jūnijā, svētku dalībniekus pulcinās pasākumi ar devīzi «Kad sāk jau atkal lustes gribēt», kas būs pilsētas pasākumu galvenā diena — notiks dažādi pasākumi un koncerti pilsētā — «jampadrači četros stūros», pastāstīja Krišāne.

Pie pilsētas domes jau no plkst.10 sāksies bērnu rīts un atrakcijas ar bērnu popgrupu «Sapnītis» un «Krikši» koncertu «Visu gadu Cāļu saiets». Vēlāk būs koncerts «Ceļā uz skolēnu dziesmu svētkiem» un koru tautasdziesmu «cīņas».

Šajā dienā notiks arī folkloras festivāla «Talsi Līgo» koncerts.

Svētku vakara sadaļā plkst.21 tiks dots starts naktsskrējienam naktstērpos, drosmīgākie varēs skriet arī bez tiem. Dienas noslēgumā naktsballe.

Pilsētas pilskalnā dienu ieskandinās folkloras kopas, bet vakarā notiks tēlnieka Ojāra Feldberga performances.

K.Valdemāra ielā notiks amatnieku smukummantioņu tirgus, bet kinoteātrī «Auseklis» rādīs latviešu filmu «Meldru mežs». Būs skatāma Talsu fotokluba izstāde, skanēs dzejas un runas pie kastaņa.

Pilsētas svētku noslēgumā Ausmās, 26. jūnijā, plkst.11 notiks svētku dievkalpojums un zvanu koncerts katoļu dievnamā.