Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdien, 17. jūnijā, klubā «Depo» uzstāsies «Gelousy»

Pēc gandrīz vairāk nekā pusotra gada pārtraukuma darbību nolēmusi atjaunot grupa «Gelousy». Pārtraukumu grupas dalībnieki skaidro ar nelielu pagurumu, bet par darbības atsākšanu daļēji jāpateicas «Radio SWH Rock», kas diezgan bieži uzspēlē kaut ko no grupas vecajām dziesmām.

Sākotnēji grupas dalībnieki sapulcējās uz ierakstu sesiju, kuras laikā tika ierakstīta dziesma «Not For Sure», kas jau kopš aprīļa tiek spēlēta radio. Drīz vien tika atjaunota arī grupas mājas lapa, bet pavisam nesen pabeigts jaunas dziesmas «In My Hands» ieraksts, kas no jūnija sāks skanēt arī radio.

Visbeidzot grupa atsāk arī koncertdarbību, un pašlaik pirmais koncerts paredzēts 17. jūnijā «Depo», kur kopā ar «Gelousy» uzstāsies viena no vecākajām Lietuvas rokgrupām «Mountainside», kā arī Latvijas grupas «Soundarcade» un «Degu».

Grupa «Gelousy» dibināta 1996. gadā, apvienojoties grupu «Nejautā», «Huskvarn» u. c. dalībniekiem. Ļoti īsā laika posmā tiks radīts muzikālais materiāls un sākta koncertdarbība, uzreiz kļūstot par vienu no pazīstamākajām 90. gadu nogales Latvijas rokgrupām.

Sešu pastāvēšanas gadu laikā spēlēts teju vai visos Latvijas mūzikas klubos un festivālos. Ir veiktas arī ierakstu sesijas, un dažādos laikposmos ieskaņotas daudzas dziesmas. Grupas mūziku vienmēr ļoti atzinīgi novērtējušas gan raidstacijas, gan mūzikas industrija, un dziesmas vēl arvien skan Latvijas raidstacijās.

Grupa piedalījusies vairākos festivālos un ieguvusi 1. vietu («Medus balva») festivālā «Sinepes un medus» Madonā.
Dziesma «Ūdens un vīns» 1997. gadā vairāk nekā sešas nedēļas noturējās vienas no Latvijas radiostaciju topa 1. vietā. Tāpat vairākas dziesmas no albuma «No Name» ir skanējušas gan «Radio SWH», gan citu Latvijas radiostaciju ēterā.