Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Konkurss «Papardīte — Jāņu puķe»

Laika nav daudz — tikai viena nedēļa. No šodienas līdz 20. jūnijam (ieskaitot) portāla «Apollo» kanāls «Viņš & Viņa» gaida jūsu stāstus, ko var «iespraust» zem šā virsraksta.

Tas nav konkurss puķkopjiem vai eksotisko augu cienītājiem. Mēs gaidām no jums notikumu aprakstus, kuros darbojas vismaz divas personas. Vēlams — Viņš un Viņa. Jautrus un smieklīgus. Erotiskus un seksīgus. Patiesus un izdomātus. Nopietnus un audzinošus. Neparastus un triviālus. Da jebkādus, kas notikuši (vai izdomāti) Līgosvētkos un Jāņu vakarā (vai sakarā). Var būt pavisam īsi. Var būt dzejā. Var būt da jebkādi.

Toties balvas labu labās! Pieci ielūgumi divām personām uz [s:7896] kā arī lielās balvas — divas dāvanu kartes 20 latu vērtībā skaistumkopšanas salonā «Coretti», Dzirnavu ielā 91, 2. korpuss.

Neesi kūtrs, izmanto izdevību bez maksas skaisti saposties vai līgot šā gada skaļākajos Jāņos Latvijā! Tavus sacerējumus tuvākajā laikā publicēsim portālā.

«Meitas Jāni dārzā veda
Sava putnu parādīt:
Apakš meitu priekšautiņa
Apzeltīta vāverīte.»

Tas pantiņš jums — iedvesmai!

Savus gara ražojumus sūtiet:

[s:7897] 

Rezultāti un uzvarētāju vārdi tiks paziņoti 21. jūnijā. Lai jums veicas!