Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Loskutovs noliedz atrašanos interešu konfliktā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) direktors Aleksejs Loskutovs noliedz atrašanos interešu konfliktā, jo likums par interešu konfliktu amatpersonu darbībā neliedz biroja vadītāja darbu apvienot ar pasniedzēja darbu mācību iestādēs.

Turklāt patlaban viņš mācību iestādēs nevis pasniedz kādu mācību priekšmetu, bet vada zinātnisko darbu izstrādi, aģentūrai BNS sacīja Loskutovs. Uz jautājumu, vai zinātniskos darbus vada visās sešās augstskolās, kuras sestdien uzskaitītas laikrakstā «Diena», viņš atbildēja «šķiet, ka jā». KNAB vadītājs atminējās, ka, piemēram, Latvijas Universitātē (LU) «recenzējis vai vadījis» vienu maģistra darbu. «Tāda slodze nevar traucēt darbam,» viņš piebilda.

Bijušā prokurora Gunta Akmeņkalna rīcību, kurš Ģenerālprokuratūrai prasījis izvērtēt Loskutova darbību, KNAB direktors saistīja ar viņa aktivitātēm, līdzdarbojoties partijas «Jaunie demokrāti» veidošanā.

Akmeņkalns iesniegumā prokuratūrai norādījis, ka pasniedzēja pienākumi var traucēt Loskutovam pārbaudīt augstskolu darbību. Ģenerālprokuratūra apstiprināja, ka saņēmusi Akmeņkalna iesniegumu 1. jūnijā un pārbaudes rezultāti varētu būt zināmi pēc mēneša.

«Diena» rakstīja, ka Loskutovs pērn lasījis lekcijas LU, Latvijas Policijas akadēmijā, Daugavpils universitātē, Biznesa institūtā «RIMPAK Livonija», Biznesa augstskolā «Turība» un Baltijas Krievu institūtā, par to kopumā saņemot 13 107 latus.