Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lorenss Darels «Kipras rūgtie citroni»

Izdevniecībā «Nordik» aizsākts jauns grāmatu cikls par Vidusjūras salām. Lorenss Darels «Kipras rūgtie citroni». Tulkojusi I. Melgalve. 288. lpp.

«Šī nav politiska grāmata, bet vienkārši mazliet impresionistiska apcere par noskaņojumu un atmosfēru Kiprā nemierīgajos gados — no 1953. līdz 1956.,» Priekšvārdā  norāda Lorenss Darels. Tas ir tas pats slavenā dabas pētnieka Džeralda Darela vecākais brālis Larijs, ko zinām no grāmatām par Korfu salu.

Lorenss Darels (1912–1990) rakstījis dzeju, prozu, lugas, ceļojumu aprakstus. Viņa grāmata «Kipras rūgtie citroni» (1956) saņēmusi Dafa Kūpera piemiņas balvu (Duff Cooper Memorial Prize). Ar šo L. Darela darbu izdevniecība «Nordik» aizsāk jaunu grāmatu ciklu par Vidusjūras salām.

«Darelam piemīt izcilas spējas, viņš tekoši runā grieķu valodā, viņam ir plašas zināšanas Grieķijas mūsdienu vēsturē, politikā, literatūrā; viņš ir dzīvojis Grieķijas kontinentālajā daļā un pavadījis daudzus gadus grieķu salās… Kipras un tās nedienu apraksts Darelam izdevies kā atklājums, vienlaikus aizkustinošs un atturīgs.» (Harolds Nikolsons, «Observer»)

Cena Ls 5.11

ISBN 9984-751-80-5