Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kalvītis: valdībā pašreiz nav krīzes

Neskatoties uz partijas «Jaunais laiks» un Latvijas Pirmās partijas domstarpībām, kā arī atsevišķu politiķu izteikumiem, valdībā nav krīzes, pirmdien žurnālistiem pēc koalīcijas padomes sēdes sacīja Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP).

Par to, viņaprāt, liecina arī fakts, ka koalīcijas partneriem ir vienots viedoklis «tik svarīgā saimnieciskā jautājumā kā privatizācijas jumta likuma virzība Saeimā».

Līdzīgu viedokli pauda Ministru prezidenta biroja vadītājs Jurģis Liepnieks. Viņš norādīja, ka koalīcijas partneriem ir laiks «izbeigt ķīviņus un ķengāšanos». Liepnieks, uzsverot, ka «visos lielajos jautājumos valdību veidojošo partiju starpā valda saskaņotība», pauda pārliecību par spēju konstruktīvi risināt jautājums arī nākotnē.

«Ir spēki, kas ir ieinteresēti savstarpēji sanaidot koalīcijas partijas, tomēr īstu pretrunu nav,» uzsvēra Kalvīša pārstāvis.

Jau ziņots, ka valdības koalīcijā radušās domstarpības starp LPP un «Jauno laiku» (JL), kas pieprasījusi Kalvītim izvērtēt LPP pārstāvja iekšlietu ministra Ērika Jēkabsona atbilstību ieņemamajam amatam.