Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina īpašu uzmanību pievērst drošībai pilsētā

Rīgas Domes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks (JL), tiekoties ar Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieku Jāni Geduševu, aicināja pievērst pastiprinātu policistu uzmanību kārības un drošības nodrošināšanai Vecrīgā un tās apkārtnē.

Rīgas Domes priekšsēdētāja preses sekretāre Laila Spaliņa pastāstīja «Apollo», ka Aksenoks īpaši uzsvēris nepieciešamību skolēnu vasaras brīvdienās gādāt par Rīgas pilsētas viesu, arī  ārvalstnieku drošību. Geduševs apliecināja Pašvaldības policijas gatavību nepieļaut un novērst šādus pārkāpumus un informēja Rīgas Domes priekšsēdētāju par regulārām pašvaldības policistu ikdienas instruktāžām, kas esot pastiprinātas, ņemot vērā pēdējā laikā notikušos uzbrukumus.

Pašvaldības policijas primārais uzdevums ir nodrošināt sabiedrisko kārtību pilsētā, un Rīgai jābūt viesiem pievilcīgai, draudzīgai un drošai pilsētai. Lai to nodrošinātu, Rīgas mērs uzdeva policijas priekšniekam apkopot policijai normatīvajos aktos noteikto un reāli veicamo funkciju pamatotu sarakstu, lai, to izvērtējot, novērstu funkciju dublēšanos ar Valsts policiju, uzlabotu sadarbību ar citiem pašvaldības dienestiem un lemtu par finansējuma piesaisti prioritārajiem Pašvaldības policijas uzdevumiem.