Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Danas Dombrovskas grūtniecība ir apdraudēta

Pēc skandāla, kad «Vakara Ziņu» brīvdienu žurnālā tika publicēti mūziķa Andra Kiviča draudzenes Danas Dombrovskas kailfoto, topošā māmiņa atrodas slimnīcā, kur ārsti cīnās par viņas grūtniecības saglabāšanu, raksta «Privātā Dzīve».

Veselības problēmas Danai sākušās piektdienas rītā, kad kioskos parādījās «Vakara Ziņu» brīvdienu žurnāls ar Danas jaunības dienu kailfotogrāfijām. Kā «Privātajai Dzīvei» stāstījis Kivičs: «Ieraudzīju Danu gultā, čokurā sarāvušos. Vienā rokā žurnāls ar viņas kailfoto, otrā Bībele. Dana raudāja un teica, ka vairs negrib dzīvot.»

Kivičs zināja, ka viņa meitene piedalījusies šādā sesijā, un rēķinājies, ka agri vai vēlu tās parādīsies publiski, taču neesot bijis pārliecināts, ka kāds tās atļausies publicēt laikā, kad Dana gaida bērniņu. «Var vērsties pret mani, bet ne pret manu vēl nedzimušo bērnu. Tas ir zemiski! Ja jau ar šīm bildēm tik ļoti gribējās celt žurnāla popularitāti, varēja vismaz pagaidīt, kad mazulis nāks pasaulē,» žurnālam «Privātā Dzīve» klāstījis Kivičs.

Pašlaik Dana Dombrovska atrodoties Rīgas Dzemdību nama 3. patoloģiskajā nodaļā, pieslēgta pie sistēmas, un mediķi cīnās par viņas grūtniecības saglabāšanu — ir radušies nopietni priekšlaicīgu dzemdību draudi.

Komentējot presē skaļi atspoguļoto faktu, ka pēc žurnāla iznākšanas Kivičs devās uz «Vakara Ziņu» redakciju un piekāva Milleru, Kiviča amata brāļi — Lauris Reiniks, Juris Kaukulis un Mārtiņš Freimanis — Kiviču pilnībā atbalsta.

«Lai arī pēc dabas neesmu agresīvs, rīkotos līdzīgi,» žurnālam «Privātā Dzīve» teicis Lauris Reiniks, piebilstot, ka nebrīnīsies, ja drīzumā parādīsies arī dažādi nepatīkami fakti par Millera pagātni, jo daudziem par viņu ir savs stāsts, kas līdz šim solīdi noklusēts.

«Kivičs reaģēja kā pilnīgi normāls vīrietis,» savu viedokli pauda Juris Kaukulis. «Esmu izbrīnīts par žurnāla rīcību, jo grūtnieces taču saudzē — tas ir nerakstīts ētikas likums.»

Visskarbāk par notikušo izteicies Mārtiņš Freimanis, sakot: «Es būtu rīkojies tāpat, tikai nevis ar dūrēm, bet ar nazi. Tas nekas, ka pēc tam sēdētu aiz restēm… Viņš jau sen bija pelnījis pa zobiem. Ja tagad satiktu Milleru, labprāt piekautu!»